Fox TV'nin başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden 3 oyuncu birden ayrıldı. Onlardan biri de diziye henüz yeni giren Balca Koçak karakteri ile İlayda Çevik oldu.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Fox TV'nin başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden 3 oyuncu birden ayrıldı. Onlardan biri de diziye henüz yeni giren Balca Koçak karakteri ile İlayda Çevik oldu. İlayda Çevik diziden neden ayrıldı? Yerine kim girecek?

Sen Çal Kapımı dizisinin dün ki bölümünde adeta yaprak dökümü yaşandı. Dizide Eda ve Serkan evlenecekken, Serkan ani bir kararla İtalya'ya gitti ev uçağı düştü. Haber alınamayan Serkan öldü mü derken diziden ardı ardına ayrılık haberleri açıklandı.

Sen Çal Kapımı dizisinden 3 oyuncu birden ayrıldı. Dizinin Fifi'si Sitare Akbaş, dizinin Semiha Hanım'ı Ayşegül İşsever ve dizinin Balca'sı İlayda Çevik diziden ayrıldı. Diziye henüz yeni girdiği sayılan Balca karakteri diziye veda etti. Serkan Balca'yı kovdu. Peki İlayda Çevik diziden neden ayrıldı?

İlayda Çevik diziye henüz yeni girmişti ki diziden ayrıldı. Diziye büyük bir giriş yapan İlayda Çevik'in bu vedası dizinin hayranlarını şaşırttı. Dün yayınlanan bölüm sonrası dizinin oyuncuları İlayda Çevik, Sitare Akbaş ve Ayşegül İşssever için veda mesajı paylaştı.

Senaryonun tamamen değiştiği Sen Çal Kapımı'da 3 oyuncu birden ayrıldı. Bu ayrılıklar dizinin düşen reytinglerine nasıl yansıyacak merak ediliyor. Dizinin Fifi'si Sitare Akbaş duygusal bir veda mesajı yayınlarken İlayda Çevik'in bir mesaj yayınlamaması gözlerden kaçmadı.

İlayda Çevik Kimdir?

22 Aralık 1994 Balıkesir doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk olarak Karagül dizisinde canlandırdığı Maya karakteri ile ekranlara gelmiştir.

İlayda Çevik'in rol aldığı diziler;

Gel Dese Aşk

Sen Anlat Karadeniz

Savaşçı

İsimsizler

Bir Cenaze

Kızım İçin

Karagül