Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı Show Tv'nin yeni yaz dizisi Cam Tavanlar'ın fişini çektirdi! Cam Tavanlar ne zaman final yapıyor?

Ekranlarda reyting savaşı yaz dizileri arasında da devam ediyor. Geçen sezonun yaz dizisi Sen Çal Kapımı reytinglerde toparlandı. Hatta bir dizinin fişini çekmeye yetti bile!

Show Tv'nin büyük umutlarla başlattığı yaz dizisi Kubilay Aka ve Bensu Soral'in başrollerinde yer aldığı Cam Tavanlar reytingler olduça kötü seyretmeye devam ediyor. Dizi yeni başlayan yaz dizileri arasında en düşük reytingi alan yapım oldu.

Cam Tavanlar için her ne kadar güçlü kadın anlatıldığı için izlenmedi diye savunma yapılsa da bu bir aldatmaca. Çünkü dizinin en önemli nedeni seyirciyi kendisine çekememesi. Bunun da en önemli nedenlerinden biri gözle görülü sebepler. Örneğin Kubilay Aka ve Bensu Soral'in uyumu gözle görülür bir şekilde olmamış. Dizinin çekimi ve senaryo da bir yaz dizisine göre oldukça fazla acıtasyon ve yer yer sıkıcı bir şekilde seyretti.

SEN ÇAL KAPIMI BİLE GEÇTİ!

kerem-bursin-193457XA

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı ilk sezon çok tutsa da sezonun başlamsı ile büyük bir düşüş yaşamıştı. Ancak dizi bu sezon yine bomba gibi başladı.

Sen Çal Kapımı reytinglerde Çarşamba akşamları Cam Tavanlar'a fark attı. Ojo Pictures'un uğruna Hekimoğlu dizisini bitirdiği Cam Tavanlar dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

FİNAL TARİHİ BELİRLENDİ!

Cam Tavanlar dizisinin sezon onayı almaması kesinleşti! Dizi gelecek ay sezonun başlaması ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor! Dizinin bir ay daha ekranlarda olacağı ve önümüzdeki ay sonunda final yapacağı öğrenildi.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Cam Tavanlar izleyicileri ise sosyal medyada özellikle Sen Çal Kapımı, Aşk Mantık İntikam, Baht Oyunu, Aşkın Tarifi gibi romantik komedi yaz dizilerinin fanları ile kavga etmeyi sürdürdü.