Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı adlı dizi geçtiğimiz hafta cumartesi sezon finali bölümü ekranlara gelmemişti. Bu nedenle dizi severler sezon finali bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı adlı dizi geçtiğimiz hafta cumartesi sezon finali bölümü ekranlara gelmemişti. Bu nedenle dizi severler sezon finali bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Peki Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman?

Sen Çal Kapımı'nın yayın gününde Savaşçı dizisinin yeni sezonun başlamasının ardından izleyici büyük bir şok yaşadı. Sen Çal Kapımı'nın final yaptığını düşündü. Fakat  sette yaşanan Koronavirüs vakaları sebebi ile bir haftalık ara verildiği öğrenildi.Sezon finali ne zaman yayınlanacak?

Sen Çal Kapımı 39.sezon finali bölümü ile 17 Nisan Cumartesi Savaşçı yeni bölümden hemen sonra saat 22:45'te ekranlara gelecek. Oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimler yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi Haziran ayında yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha eğlenceli hale gelmeye başladı. Özellikle yayınlanan son bölümde Eda ve Serkan'ın dedektifler gibi iz sürmesi gündeme damga vurdu. Sosyal
platformlarda tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek olan dizi tüm yaz ekranlarda yer alacak. Bu nedenle kadroda da yeni isimler görülecek.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı sevilen Fox Tv sevilen dizisi tüm yaz heyecanlı sahneleri ile ekranlarda olacak.