Fox TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Mahkum dizisinin kadrosundan Seray Kaya ayrılmıştı. Her hafta perşembe akşamları ekrana gelen Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Mahkum dizisinin kadrosuna gelecek kadın başrol belli oldu. Avukat Cemre karakterinin ayrılığı izleyicileri üste de yeni başrol bir o kadar sevilecek gibi görünüyor. Peki, Mahkum dizisinin kadrosuna kim katıldı?

FOX TV'de yayınlanan ve Kore dizisi “Innocent Defendant” uyarlaması olan Mahkum dizisi Her hafta izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. 21 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek olan dizide Avukat Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya veda etmişti. Dizinin son bölümünde Avukat Cemre'nin bıçaklanması ve ölmesi ekran başında izleyenleri de kahretmişti. Seray Kaya ayrılığı sonrasında diziye katılacak olan kadın başrolün kim olacağı da merak ediliyordu. Nihayet merakla beklenen isim belli oldu. Mahkum dizisine öyle bir isim geliyor ki asıl aşk bundan sonra başlıyor dedirtti.

Avukat Cemre ölmüştü

Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut'un en yakın destekçisi olan ve onu aklayabilmek için canla başla çalışan avukat Cemre karakteri senaryo gereği öldürülmüştü. Seray Kaya dizinin son bölümünden sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hem izleyenleri hem de çekip arkadaşlarına veda etti. Güzel oyuncu paylaşımında 'Varlığınız ve desteğinize minnettarım... Başka hikayelerde görüşmek dileğiyle' notunu düştü.

Gözden kaçırmayın

Numen Dizisi Konusu Ne? Bergüzar Korel’in Melis Sezen Kıskançlığı Olay Oldu! Halit Ergenç Sogül Öden Sonrası Ne Dedi? Numen Dizisi Konusu Ne? Bergüzar Korel’in Melis Sezen Kıskançlığı Olay Oldu! Halit Ergenç Sogül Öden Sonrası Ne Dedi?

seray-kaya-ayrilmisti-mahkum-dizisine-oyle-bir-isim-katildi-ki-asil-ask-simdi-basliyor-3

Mahkum dizisinin yeni oyuncusu belli oldu

Seray Kaya'nın ayrılığı sonrasında Mahkum dizisinin kadrosuna katılacak olan isim de merakla bekleniyordu. 21 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Mahkum dizisine Neslihan Arslan katılıyor. Neslihan Arslan komiser karakteri ile mahkum dizisine dahil olacak. Ancak Neslihan Arslan'ın da dizide ömrünün uzun olmadığı öğrenildi. Sadece birkaç bölüm boyunca mahkum dizisinde rol alacak olan güzel oyuncu daha sonra diziye veda edecek. Neslihan Arslan’ın oyunculuk kariyerinde Yıldızı İstanbullu Gelin dizisinde parlamıştı. Ancak güzel oyuncu ilk kez Familya dizisinde 2016 yılında ekranda boy göstermişti.