Eylül ayının başlaması itibarı ile yeni sezon dizileri de teker teker başlamış bulunmakta iken uzun süre önce başlayacağı belirtilen Şeref Sözü 1. Bölüm 14 Ekim çarşamba akşamı sizlerle birlikte oldu.

Eylül ayının başlaması itibarı ile yeni sezon dizileri de teker teker başlamış bulunmakta iken uzun süre önce başlayacağı belirtilen Şeref Sözü 1. Bölüm 14 Ekim çarşamba akşamı sizlerle birlikte oldu. Şeref Sözü 1. Bölüm reyting sonuçları nasıldıShow TV ekranlarında geçtiğimiz akşam başlayan yeni dizi Şeref Sözü ilk bölümüyle Çarşamba akşamına damgasını vururken, Uzunca bir süredir Tolgahan Sayışman'ın dizisi Şeref Sözü reytinglerde nasıl? sorusu çok soruldu. Peki Şeref Sözü izlendi m?i tuttu mu? merakla araştırılırken Pazartesi gününden sonra reyting Savaşı'nın en fazla yaşandığı çarşamba günü kendine gün edinmiş olan Şeref Sözü bakalım reyting kaybetmeden devam edebilecek mi ? Şeref Sözü  reytingleri nasıl işte detaylarTims productions imzalı Yönetmenlik koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu ve Eda Tezcan tarafından senaryosunun Hazırlandığı Şeref Sözü  dizisi başrolünde Sude Güler ve Tolgahan Sayışman yer alıyor. Öte yandan Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik gibi ünlü isimlerin de yer aldığı Şeref Sözü dizisinde Adabeyli ailesinin geçmişten bugüne yaşadıkları konu ediniyor. 14 Ekim çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Şeref Sözü reytingleri nasıl? izlendi mi? tuttu mu? merak ediliyorŞeref Sözü dizisi izlendi mi reytingleri nasıl tuttu mu?Şeref sözü dizisinin reytingleri ile alakalı açıklama yapmak şu sıralar çok zor durmakta ancak Şeref Sözü dizisi Pazartesi gününden sonra reyting rekabetinin en çok yaşandığı çarşamba akşamı kendine gün olarak seçmiş iken Kuruluş Osman, Sen Çal Kapımı, Doğduğun Ev Kaderindir gibi çok reyting yapan diziler ile aynı günde yayınlanması Şeref Sözünün akıbetini çok merak ettiriyor. Bu çok önemli diziler arasında reytinglere bakalım ne olacak? Ancak tarihi dizinin severler ile birlikte olan Kuruluş Osman ile Yaz dizisi sen çal kapımı kendisine en önemli rekabetçi olmak yolunda ilerlerken sen çal kapımı final yapacağını göz önünde bulundurursak Kuruluş Osman ile ve doğduğun ev Kaderindir dizisi ile ilk zamanlarda kafa kafaya gideceğini açıklayabiliriz.Ancak yeni dizilerde ve geçmiş sezondan gelen dizilerde gün değişikliği olmadığı sürece Şeref Sözü  dizisinin tutacağını sizlerle paylaşabiliriz.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi? Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi?


Şeref Sözü 1. bölüm reyting sonuçlarıGeçtiğimiz akşam 1. bölümü yayınlanan Şeref Sözü dizisi reyting rekabetine dahil olmuş bulunmaktadır. Şeref Sözü dizisinin rakiplerini geçmesi bir hayli zor durmakta iken reyting sonuçları sabah 10 itibari ile açıklanması sonrasında Şeref Sözü dizisi reyting sonuçlarını sizlerle paylaşabiliriz