Ünlü Sanatçı Seren Serengil  Yaşar İpek boşandı. 2 Sene önce Fransa'da dünya evine giren Seren Serengil Yaşar İpek çiftinin evlilik mecrası çok da uzun sürmedi.

Ünlü Sanatçı Seren Serengil  Yaşar İpek boşandı. 2 Sene önce Fransa'da dünya evine giren Seren Serengil Yaşar İpek çiftinin evlilik mecrası çok da uzun sürmedi. Ünlüler dünyasını bilirsiniz. Bir furya kopar ve akabinde süper bir düğün ve evlilik aradan geçen biraz zaman ve boşanmak. Sanıyoruz ki ünlü olmanın ceremesi olan bu hazin sona bir ünlü daha dahil oldu. Seren Serengil Yaşar İpek çifti de çok mutlu bir şekilde ömür boyu beraber olmak için evet demişlerdi ancak bu evet 2 sene dayandı. Fransa'da kabul görülen evlilik bugün sonlandı . Seren Serengil Yaşar ipek boşandı.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?


Şu sıralar ünlü sanatçı Seren Serengil ve meslektaşı Yaşar İpek ten gelen boşanma haberleri akabinde, bilmeyen tanımayan Yaşar İpek kimdir şeklinde araalara başladı. Bu hazin aşk hikyesiin bittiği bugün biz de sizler için Yaşar İpek hakkında araştırma yaptık ve Yaşar İpek kimdir sorularınızı yanıtladık 2018 senesinde büyük bir aşkla fransa da dünya evine giren Seren Serengil Yaşar İpek çifti arasında şiddet iddiaları akabinde bir de uzaklaştırma ararı gözönünde bulundurursak, Yaşar İpek'in hayatını bir göz atalım derik. YAŞAR İPEK KİMDİR90 lı yıllarda br kaç şarkısını hala hatırladığımız Yaşar İpek'de Seren Serengil gibi şarkıcıdır. Uzunca bir süredir müzik dünyasından ikisi de uzak dursa da unutulmdılar 'Bu gecenin hatrına' şarkısı ile döneminde çok dinlenilen Seren Serengl ile Yaşar İpek arasında ki uzlaşamamazlık uzunca bir süredir devam etmekteydi. Nihayetnde ünlü çift bugün boşandı. 22 Aralık 1979 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Yaşar İpek, ilk sinema filmleri ile tnınmaktaydı. Müziğe ve sinemaya çocuk yaşta başlayan Yaşar İpek, 6 yaşındayken ailesine ait film şirketinin yapımı olan sinema filmi ile sinemaya başlamıştır. Daha sonra, on yaşına kadar 9 adet sinema filminde çocuk yıldız olarak rol aldı. Sonrasında vatani görevini yapmak icin askere giden sanatçı, ordu evinde de şarkı söylemeye devam etmiştir.Dizleyicisinin çok olduğunu bildiğimiz Yaşar İpek 2017 senesinde yalnız kalacaksın isimli single sı ile dillerde dolanmıştır. Yaşar İpek, 2018 yılında Fransa'da Seren Serengil ile evlenmişti. Haklarında birkaç kez boşanacakları iddiaları çıkan ikilinin son olarak da kavga esnasında ses kayıtları ortaya çıkmıştı. 2019 yılının ağustos ayında boşanma kararı almışlardı.