Şrkıcı Ece Seçkin yeni proje çalışmalarına başladı. Ece Seçkin, Faruk Sabancı ile yeni bir projenin başladığını duyurdu.

Ece Seçkin ve Faruk Sabancı projenin heyecanı ile fotoğraf paylaşımı yaptı. İkikinin eğlenceli fotoğrafına en dikkat çekici yorum Sabancı'nın sevgilisi Dilay Korkmaz'dan geldi.

Faruk Sabancı, Ece Seçkin ile yan yana durduğu fotoğraf "Ece Seçkin ile yeni şarkımız çok yakında geliyor. Sizce bu aşırı uyumlu ikilinin şarkısının ismi ne olmalı?" diye yazdı.

Bu paylaşım Sabancı'nın sevgilisi Dilay Korkmaz'ı rahatsız etmiş göründü. Dilay Korkmaz fotoğrafa yaptığı yorumla şaşkınlık yarattı.

Boyu 1.94 olan Faruj Sabancı ile boyu 1.55 olan Ece Seçkin'in aradaki boy farkı takipçiler tarafından eğlenceli yorumlara maruz kalırken, Dilay Korkmaz, sevgilsinin fotoğrafına beklenmedik bir agresiflikle yorum yaptı.

faruk-sabancidilay-korkmaz-s12W

Ece Seçkin ile Faruk Sabancı'nın fotoğrafının altına Dilay Korkmaz "Çamaşır makinesinde 90 derecede yün kazak yıkamışımdır" diye yazdı. Bu iğneleyici yorum takipçiler tarafından tepki gördü.

Sosyal medya kullanıcıları Dilay Korkmaz'a "Resmen hadsiz ve kudurmuş bir yorum. Sevgilimin fotoğrafına şu yorumu yapacak kadar küçülmem. Eğlenceli bir yorum değil açıkça aşağılıyor. Sırf konumu itibariyle bile şu basit yorumu yapmaması gerekiyordu" diye yazdı.