Uzun süredir merakla beklenen ancak hakkında Kıvanç Tatlıtuğ haricinde bir açıklama yapılmayan Kral Kaybederse'den sevindiren haber geldi.

Yeni sezon hazırlıklarının hız kazandığı bugünlerde OGM Pictures tarafından da kararlar verilmeye başlandı ve Star TV ekranında gelecek sezon yayınlanması beklenen Kral Kaybederse dizisi için çok önemli kararlar alındı.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız sonrası Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir kitabı daha diziye aktarılmaya başlandı.

Başarılı ve usta oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ismi ile ekranların en çok beklenen dizisi olmayı şimdiden başaran Kral Kaybederse adlı dizi hazırlıklarına hız verdi.

Bu arada yeni dizi için süpriz gelişme ise 71. bölümü ile birlikte TRT1 ekranında son kez izleyicilerle buluşan Masumlar Apartmanı'nın kadrosunun Kral Kaybederse'de buluşacağının açıklanması oldu.

Dizileri biten ve dolayısı ile boşa çıkan ekip de Kral Kaybederse dizisinin sorumluluğunu üzerine aldı ve böylece heyecanla beklenen dizinin yönetmeni de Çağrı Vila Lostuvalı oldu.

Masumlar Apartmanı yıldızı Farah Zeynep Abdullah isyanı bastı 'Artık yeter' - İnternet Haber | Ulak News

Ayrıca Masumlar Apartmanı’nı yazan isimler Kral Kaybederse dizisinin de senaristleri oldu ve yeni dizinin hazırlıkları da resmen başlatıldı.

Hem çevresinde olup bitenleri umursamayan hem de kendini fazlası ile önemseyen birisinin narsist ve vurdumduymaz hallerinin anlatıldığı hikayenin, Masumlar Apartmanı gibi bir dizi setinin ellerine teslim edilmesi ve dolayısı ile bu deneyim ile harikalar yaratacağı muhakkak.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, nereli ve kaç yaşında? Kıvanç Tatlıtuğ hayatı hakkında