Sevmedim deme şarkısı ile ünlü olan sosyal medyada ve müzik platformlarında şarkısı paylaşım rekorları kıran Kurtuluş Kuş hakkında gündeme bomba gibi düşen bir iddia var. Bu iddia sonrasında hem magazin dünyası hem de sosyal medya ayağa kalktı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Sevmedim deme şarkısı ile son dönemlerde sosyal medyanın gündemine oturan Kurtuluş Kuş hakkında magazin basınına düşen bir iddia herkesi hayrete düşürdü. İddiaya göre Kurtuluş Kuş, konser için gittiği Aydın'da İzmirli bir hayranına otel odasında zorla tecavüz etti. Genç kadının Kurtuluş Kuş hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi.

Psikolojik tedavi görmeye başladı

İddiaya göre Aydın'da konser veren Kurtuluş Kuş daha sonrasında İzmirli bir hayranına otel odasında tecavüz etti. B.Ö. isimli genç kız olayın ardından psikolojik tedavi görmeye başladı. Cinsel istismar suçundan Kurtuluş kuş hakkında şikayette de bulunan genç kızın yakınlarının kendisine zarar vermemesi için bir saniye bile yanından ayrılmadığı öne sürüldü.

Sosyal medya üzerinden iletişime geçti

Kurtuluş Kuş’un hayranı olan 21 yaşındaki genç kız iddiaya göre sosyal medya üzerinden şarkıcı ile iletişime geçti. Ünlü şarkıcı genç kızı Aydın'da yapacağı konsere davet etti ve bunun üzerine genç kız Aydın'a gitti. 21 yaşındaki genç kız emniyette verdiği ifade de alkollü olmasından faydalanarak şarkıcının kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

Her yerde aranıyor

21 yaşındaki genç kızın iddiaları sonrasında polis ekipleri ifadesine başvurulmak üzere şarkıcı Kurtuluş Kuş’u her yerde aramaya başladı. Yaşanan olay nedeniyle hayatının karardığını ve psikolojik olarak olumsuz etkilendiğini söyleyen genç kız, şarkıcının kendisine sarıldığı sırada bakire olduğunu söylediğini fakat Kurtuluş Kuş’un buna aldırış etmediğini dile getirdi. Tecavüzün ardından yaşananları da anlatan genç kız Kurtuluş Kuş’un kendisine "Sonra belki evleniriz. Ağlama, hadi git" dediğini de ekledi.