ATV kanalında yayınlanan Zahide Yetiş ile mutfak bahane yarışmasında günün birincisi ve haftanın birincisi merak ediliyor. Bugün haftanın finali bölümü ile ekrana gelen yarışmada Şiva ve Volkan yarışıyor. Çift bir yandan mutfakta hünerlerini göstermeye çalışırken bir yandan da aralarında Ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Peki, Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 1 Nisan 2022 kim kazandı? Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 1 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Sevilen sunucu Zahide Yetiş'in sonumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane de yepyeni bir gün daha başlıyor. Bugün mutfağa giren yarışmacılar Şiva ve Volkan oldu. Bir süredir aralarında sorun olan özellikle kayınvalidenin gelini kabullenmesi nedeniyle Ayrılığın eşiğine gelen çık mutfakta finallerini gösteriyor. Peki, Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 1 Nisan 2022 kim kazandı? Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 1 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane 1 Nisan 2022 kim kazandı?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ve çiftlerin yarıştığı yarışma programı Zahide Yetiş ile mutfak bahane de haftanın finali geldi çattı. Bu hafta başından bu yana performansını gösteren çiftlerden biri bugün 1. olacak ve 5 tam altın ödülü kazanacak. Haftanın finalinde yarışan Şiva ve Volkan'ın puanları da bugün belli olacak. Zahide Yetiş ile mutfak bahane 1 Nisan 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı haberimizde olacak…

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

zahide-yetisle-mutfak-bahane-1-nisan-2022-kim-kazandi-haftanin-birincisi-kim-oldu-2

Şiva ve Volkan ayrıldı mı?

Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane mutfağının en sevilen çiftlerinden olan Şiva ve Volkan arasında adeta Ayrılık Rüzgarları esiyor. Volkan'ın Annesi hiçbir şekilde gelinini kabullenmiyor özellikle ondan habersiz nikah yapmaları nedeniyle tepki gösteriyor. Volkan ise hiçbir şekilde sevdiği kadından vazgeçmeyeceğini söylüyor. İkili arasında bugün de mutfakta sert rüzgarlar esiyor.