Şeyma Subaşı sevgilisini yüzünü takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı sevgilisi ile fotoğrafını "Nazar Değmesin" yazarak paylaştı.

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…
Şeyma Subaşı sevgilisini yüzünü takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı sevgilisi ile fotoğrafını "Nazar Değmesin" yazarak paylaştı. İşte Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisinin yüzü! Mohammed Al Saloussi ile Şeyma Subaşı'nın aşk pozu! Mohammed Al Saloussi ne iş yapıyor? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi kaç yaşında? Mohammed Alsaloussi’nin Acun Ilıcalı'dan daha mı zengin?

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra da magazinin radarında olan Şeyma Subaşı gizemli sevgilisinin suratını gösterdi. Şeyma Subaşı uzun süredir sevgilisini fotoğraflarını yüzünü gizleyerek paylaşıyordu.

Şeyma Subaşı sevgilisinin yüzünü ilk defa gösterdi! Şeyma Subaşı yeni sevgilisinin fotoğrafını "Nazar Değmesin" notu ve nazar emojisi koyarak paylaştı.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile birliktelik yaşamıştı. Şeyma Subaşı şimdilerde ise Mısırlı zengin Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başladı.

Suudi Arabistanlı şeyhin oğlu olduğu ortaya çıkan Mohammed Al Saloussi daha önce Serdar Ortaç'ın eski eşi İrlandalı model Chloe Loughnan ile aşk yaşamıştı.

Mohammed Alsaloussi’nin  Acun Ilıcalı'dan daha zengin olduğu iddia edildi.