Show TV Üç Kuruş dizisine bomba isim! Çukur'un devamı yeni sezonu sallayacak hem oyuncular hem konusu damga vuracak

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Çukur dizisinin devamı niteliğinde olan Üç Kuruş dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Dizi Haberleri 22.08.2021 - 12:03 22.08.2021 - 12:09 Volkan Arık

Ay Yapım'ın Show TV için hazırladığı ve ekranlara damga vuran çukur dizisinin devamı niteliğinde olacak olan yeni dizi 3 kuruşun hazırlıkları devam ediyor. Merakla beklenen dizide başrol oyuncuları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Alınan bilgiye göre dizi için çok önemli bir oyuncuya teklif gitti. Son dönemlerde yıldızı parlayan isimler arasında yer alan bu oyuncunun da teklife sıcak baktığı öğrenildi. Gelen son oyuncu haberi ile birlikte beklenti daha da arttı.

Show TV'de yeni sezona damga vurmaya hazırlanan üç kuruş dizisi için Ay Yapım büyük bir titizlikle çalışıyor. Özellikle hala dizi ile ilgili dışarıya bilgi sızdırılmaması izleyicilerim merak ve heyecanını arttırıyor. Yeni dizi için birçok ünlü oyuncunun adı geçiyor ancak son olarak sefirin kızı dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu'nun dizi ile anlaşma yaptığı yönündeki iddialar ayyuka çıktı. İddiaya göre Uraz Kaygılaroğlu dizi de Kartal karakterine hayat verecek.

show-tv-uc-kurus-dizisine-bomba-isim-cukurun-devami-yeni-sezonu-sallayacak-hem-oyuncular-hem-kon-2-1

EKİN KOÇ DA KADROYA KATILIYOR

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer almaya hazırlanan üç kuruş dizisinde adı geçen diğer bir isim ise yakışıklı oyuncu Ekin Koç oldu. Üç kuruş dizisinde 3 başrol olması planlanırken Uraz Kaygılaroğlu sonrasında yeni başrolün Ekin Koç olacağı iddiaları arasında. Ay Yapım’ın başarılı oyuncu ve teklif götürüyor götürdüğü ve son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol alan oyuncunun da bu teklife sıcak baktığı iddia ediliyor. Uyanış Büyük Selçuklu Devleti ile çok konuşulan Ekin Koç hayran kitlesini de bir hayli genişletmişti. Hayranları yeni sezonda onu yeniden ekranlarda görmek istiyor.

show-tv-uc-kurus-dizisine-bomba-isim-cukurun-devami-yeni-sezonu-sallayacak-hem-oyuncular-hem-kon-2

SON BAŞROL İÇİN ARAYIŞ DEVAM EDİYOR

Ay Yapım büyük bir titizlikle hazırladığı üç kuruş dizisi için bir başrol daha arıyor. Oyuncu seçiminde oldukça hassas davranan yapım şirketi İçerde ve Çukur dizileri sonrasında yeni sezona damga vurup başarılı sonuçlar almak istiyor. Şimdiden Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gibi geniş hayran kitlesine ulaşan oyuncuların adının geçmesi bile dizi için heyecanları arttırdı. Ancak son başrolün kim olacağı da çok önemli. İzleyiciler büyük bir merakla dizi için teklif gidecek son ismi bekliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@