Yayınlandığı döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi yıllar sonra yeniden ekranlara dönüyor. Kadrosunun tamamen değiştiği Sihirli Annem'in bugün ilk afişi yayınlandı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Yayınlandığı döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi yıllar sonra yeniden ekranlara dönüyor. Kadrosunun tamamen değiştiği Sihirli Annem'in bugün ilk afişi yayınlandı. Peki Sihirli Annem ne zaman başlayacak? Yeni Sihirli Annem oyuncuları kimler? Peki Exxen yeni Sihirli Annem yayın tarihi...

2003 yılında yayınlanmaya başlayan; kadrosunda İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gül Onat gibi isimlerin yer aldığı Sihirli Annem dizisi 2012 yılında ekranlara veda etmişti. Tam 8 yıl sonra tekrar izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sihirli Annem, Acun Ilıcalı'nın 2021 yılının başında yayın hayatına başlayacak olan yeni platformu 'Exxen'de yayınlanacak. Sihirli Annem yayın tarihi merak edilirken beklenen tarihi yeni kadro oyuncularından Nergis Kumbasar açıkladı.

Exxen Sihirli Annem ne zaman başlayacak?

Sihirli Annem'de Dudu karakterine hayat verecek olan Nergis Kumbasar, Sihirli Annem'in yayın tarihi ile ilgili "Ben 1 Ocak 2021 diye biliyorum" dedi.

Exxen'in de 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlayacağını göz önünde bulundurursak Sihirli Annem'de platformun kataloğundaki yerini alacaktır.Sihirli Annem oyuncuları kimler?

Betüş: Açelta Topaloğlu
Sadık: Emre Altuğ
Periliçe: Lale Başar
Dudu: Nergis Kumbasar
Suzan: Hande Katipoğlu
Avni: Bülent Seyran
Eda: Tara Mcmillen
Yavuz: Ogeday Girişken
Firuze: Eylem Yıldız
Çilek: Sıla Sade
Ceren: Cemre Demircan
Tuğçe: Nisa Sofiya Aksongur
Cem: Egemen Uysal

Sihirli Annem konusu 

Sihirli Annem dizisi Gamze Özer tarafından oluşturulan Türk çocuk fantastik bir televizyon dizisidir.

Dizi, Betüş isimli bir perinin eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi ile başlarından geçen maceralarla dolu yaşamları konu alıyor.Acun Ilıcalı'dan Sihirli Annem açıklaması

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda bir YouTube kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melisa'nın internetten yıllar önce biten Sihirli Annem'i gözünü kırpmadan izlediğini söyleyen Ilıcalı, bunu gördükten sonra diziyi çekmeye karar verdiğini anlattı.

Ancak eski Sihirli Annem'de Perihan'a hayat veren Gül Onat ise Ilıcalı'nın bu sözlerine kırıldığını söyledi. Yıllar önce yaptıkları işin benzersiz ve çok başarılı olduğunu söyleyen usta oyuncu, "Keşke kızım istedi diye yeniden çekiyorum yerine çok başarılı bir dizi olduğu için çekiyoruz deseydi" dedi.