Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı ve eski eşi Şeyma Subaşı sosyal medyaya düşen bir kare ile gündem oldu.

Şeyma Subaşı ile kızı Melisa sebebiyle Ilıcalı'nın sorun yaşadığı uzun süredir gündemdeyken sosyal medyaya yayılan bir fotoğraf da gündeme bomba gibi düştüi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, Bodrum'da bir ortamda karşılaşınca iddialara göre ciddi bir kavga yaşandı. Tartışma sonrasında İSE Acun Ilıcalı'nın mekânı terk ettiği söylendi.

Aşkları ile gündemden düşmeyen ve son olarak Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeniden gündeme gelen Şeyma Subaşı sosyal medyayı yine hareketlendirdi.

Bodrum'da çekilen bir görüntü sonrası eski eşlerin herkesin önünde kavga ettiğine dair iddialar gündemde bomba etkisi yarattı.

Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı nafaka için tartıştı mı?

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

İddiaya göre, Bodrum'da ünlülerin uğrak mekanı olan bir restoranda Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı ateşli bir kavga seyrettirdi.

İddiaya göre Acun Ilıcalı ve Subaşı herkesin içinde tartışmaya başlarken Subaşı'nın ise Acun Ilıcalı'ya sesini yükselttiği uyarısı duyuldu.

Henüz ikiliden bir açıklama gelmezken Subaşı ve Ilıcalı'nın kızı Melisa'nın velayeti ve nafaka ücreti nedeniyle tartıştığı söylenildi.