Şok Şok! Hande Erçel ve Kerem Bursin Aşkı Reklam Çıktı! Dizi Bitti Aşk Bitti! Hayranlardan Şok Tepki!

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapması ile birlikte Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkının reklam olduğu da itiraf edildi! Sadece arkadaşız dediler

Dizi Haberleri 27.08.2021 - 17:56 27.08.2021 - 18:08 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı final sahnesini çekti! Haftaya final yapacak dizinin yıldızları ile ilgili reklam aşkı söylentileri itirafı nihayet geldi! Hayranlar çok sinirlendi!

Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızları bir anda zirveye çıkan Hande Erçel ve Kerem Bursin ilk bölümden itibaren birbirlerine çok yakıştırılmışlar sürekli olarak aralarında bir aşk olduğu haberleri ortaya atılmıştı. Ancak ikili bir sezon boyunca bu iddialar sürekli olarak yalanlamış hatta dalga geçmişti.

Hatta Hande Erçel Murat can Akdoğan ile ilişkiye başlmış ancak Akdoğan'ın babasının ilişkiyi onaylamaması üzerine aşk uzun sürmemişti.

Tam da o dönemde düşen reytinglerin ardından Kerem Bursin ve Hande Erçel arasında aşk varmış gibi görüntüler servis edilmişti. İkili dizi arasında çıktıkları Maldivler tatilinde ilişkilerini ilan etmişti. Ancak bu sefer ikilinin reklam aşkı yaptığı iddiaları ortaya atılmıştı.

REKLAM AŞKI İTİRAFI SES GETİRDİ!

Sen Çal Kapımı dizisi ikinci sezonu bu aşkla ekrana gelmiş başta reytingler yükselmiş ancak reytingler yine düşmüştü. Dizinin final sahnesi çekildi. Finalin ardından röportaj veren Kerem Bursin reklam aşkı yaşadıklarını adete ilan etti.

Kerem Bursin verdiği röportajda Hande Erçel için "Hande'yi çok seviyoru. Müthiş bir insan. En önemlisi çok iyi arkadaşız. Bu değerli bir şey" dedi. Bursin bu sözleri ve tavırları reklam aşkının itirafı aralarında aşk yok iddialarına neden olurken bu yorumlara HanKer fanları sert tepki gösterdi.

İkilinin hayranları çiftin gerçek aşk yaşadığını ve hatta bu ilişkinin evliliğe gideceklerini ikilinin evleneceklerinin iddia etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@