Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu üstlendiği evlendirme programında Kaan Güvenilir ile yaşadığı aşkla bir döneme damgasını vuran Solmaz Çiros’un son halini görenler gözlerine inanamadı.

Bir dönemin evlendirme programı furyası yüzünden hayatlarımıza kimler kimler girmedi ki… Her şey Esra Erol’un evlilik programı furyasını yeniden diriltmesiyle başladı. Flash TV’de başladığı programı bir anda fenomene dönüşen Esra Erol’un çektiği dikkat haliyle formatına da yansıdı. Ve sırasıyla Türk televizyon kanallarına pek çok evlendirme programı türemeye başladı. Onlardan bir tanesi ise Songül Karlı ile Uğur Arslan’ın sunuculuğunu üstlendiği Su Gibi’ydi. Fox TV ekranlarında yayınlanan Su Gibi reytinglerde iyi sıralarda kendisine yer buluyordu. Songül Karlı – Uğur Arslan ikilisi Seda Sayan’ın devreye girmesiyle tarih oldu. Songül Karlı’nın iddialarına göre Seda Sayan bile isteye programdan kendisini kovdurttu ve Uğur Arslan’ın partneri oldu. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programı ise Türk televizyonlarına yeni yeni karakterler kazandı. O programda yaşananlar hala pek çok kişinin hafızasında yer edinmeye devam ediyor.

BU NE HAL SOLMAZ

Evleneceksen Gel programı bölümlerce sürdü. RTÜK’ün evlendirmek programlarına el atmasının ardından yayından kaldırılan Evleneceksen Gel, geriye kendi ünlülerini bıraktı. Onlardan biri de Solmaz Çiros oldu… Evleneceksen Gel adlı programda Kaan Güvenilir ile yaşadığı aşkla hafızalara kazında Solmaz Çiros. Bir yandan da oryantal danslarıyla. O dönem öncesinde hayatını dans sayesinde kazanan Solmaz Çiros’un bir bölümde yaptığı kalça dansı günlerce konuşulmuş hatta video tıklanma rekorları kırmıştı. Hayli sinirli de karakter olan ve bunu ekrana yansıtan Solmaz Çiros, program sonrasında da Kaan Güvenilir ve Evleneceksen Gel adlı programdan pek kişiyle, Cennet Mahallesi kıvamında bir dizide de rol aldı.

Ancak Kaan Güvenilir aşkı da, Solmaz Çiros’un ekranlardaki şöhreti de çok sürmedi, ekranlarda bir daha göremedik kendisini. Şimdilerde de magazin gündemine kendisine sosyal medya paylaşımlarıyla ve son haliyle yer buluyor.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

ALDIĞI KİLOLAR GÖZDEN KAÇMIYOR

Ekran macerası sonrasında çok kilo alan, estetik operasyonlardan da nasibini alan Solmaz Çiros’un son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 2-3 yılda adeta 10 yaş birden büyüyen Solmaz Çiros son olarak dudak estetiği olunca sosyal medyanın diline düştü. İşte bir dönemin fenomen gellin adayı Solmaz Çiros’un son hali.