Oyuncu Deniz Uğur eski eşi Reha Muhtar'ın 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemeye başvurmuş ve osnrasında ortaya çıkan kayıt ve iddialar ile magazin karışmıştı.

Deniz Uğur son olarak yaptığı yeni açıklamasında Muhtar'ın akli melekelerinin yerinde olmadığını iddia etti.

Oyuncu Deniz Uğur'un hukuk mücadelesi sürerken, çocuklarının babası Reha Muhtar'ın, 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiaları sonrası kızının velayeti 2 ay süreyle Uğur'a verilmiş, oğlunun velayeti ise Muhtar'da kalmıştı.

Sabah'tan Fatih Ulaş'ın haberine göre; Ünlü isimUğur, önceki gün yeni bir dava açtı ve verdiği dilekçede şok açıklamalarda bulunan Uğur, çocukların can güvenliği için velayetlerinin kendisine verilmesini talep ederken, Muhtar'ın akli melekelerinin yerinde olmadığını, tanıkların anlatımına göre intihar eğilimi olduğunu öne sürdü.

Deniz Uğur, Eski Eşi Reha Muhtar'ı İfşa Etti! - Haberler

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Cezai ehliyetinin olup olmadığı incelenmeden çocukların babalarıyla yalnız görüşmelerinin tehlikeli olduğunu belirten oyuncu Deniz Uğur, Muhtar'ın sağlık kuruluşuna sevk edilmesini de ayrıca talep etti.

Uğur, Instagram'dan Muhtar'ın kızına bağırdığı anları sosyal medya hesabından "Elim ayağım titriyor şu an! Dünyanın en iyi babası, öyle mi? Peki, herkes duysun öyleyse… Ağlayan, çığlık atan, acı çeken benim kızımın sesi. Diğer sesi de çok iyi tanırsınız. Allah’ın laneti karanlığa hizmet edenlerin üzerine olsun. Allah cezanızı versin" ifadeleri ile paylaşmıştı.