Cuma akşamlarının yıldız dizisi olmaya aday olan yeni bir dizi başladı. 1 Ocak Cuma akşamı ile başladığı yayın hayatına hızla devam ediyor.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Cuma akşamlarının yıldız dizisi olmaya aday olan yeni bir dizi başladı. 1 Ocak Cuma akşamı ile başladığı yayın hayatına hızla devam ediyor. FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve izleyenleri etkisi almayı başaran Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosu da göz doldurmayı başarıyor. Başrollerinde birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinin konusu da oldukça ilgi çekici. Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Durmaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı dizi, İzmir'in Çeşme ilçesinde çekiliyor. Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'nde çekimleri yapılan dizinin yardımcı oyuncu kadrosu da başrol oyuncuları kadar dikkat çekmeyi başardı. Son Yaz oyuncu kadrosunda yardımcı oyuncu olarak bulunan Cengiz Okuyucu'nun kim olduğu da merak edildi. Cengin Okuyucu, Son Yaz dizisinde Ahmet Tunalı karakterine hayat vermektedir. Son Yaz Ahmet Tunalı kimdir ? Cengiz Okuyucu kimdir ? Cengiz Okuyu oynadığı diziler nelerdir ?Son Yaz Ahmet Tunalı kimdir ?

Son Yaz Ahmet Tunalı,  geçmişte Akgün ve ailesine hizmet etmiştir ve sağ kolları olmuştur. Sonrasında mecburen taraf değiştirmek zorunda kalmıştır ve Halil Sadi’nin oğlu Soner’e hizmet etmeye başlamıştır. Ancak Soner'e iyi gibi görünse de içten içe Akgün'ün iyiliğini düşünmektedir.

Cengiz Okuyucu kimdir ?

Son Yaz dizisinde Ahmet karakterine hayat veren başarılı oyuncu Cengiz Okuyucu, 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlamıştır. Son Yaz dizisinin Ahmet'i, Cengiz Okuyucu Msm Konservatuarı Tiyatro bölümününü bitirmiştir. Birçok tiyatro oyununda her almıştır. Sadece oyuncu olarak da değil, pek çok tiyatro oyununda yönetmen ve oyuncu olarak yer almıştır. Ayrıca çok sayıda başarılı yapımda da yer almıştır. Cengiz Okuyucu, Kış Güneşi, Kara Sevda, Muhteşem Yüzyıl, Çarpışma, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Payitaht Abdülhamit, Beginner, Zeynep'in 8 Günü ve Saygı gibi birçok başarılı dizi ve filmde yer almıştır.

Cengiz Okuyucu oynadığı diziler;

İki Dünya Arasında,

Emanet,

Milat,

Muhteşem Yüzyıl Kösem,

Kara Sevda,

Kış Güneşi,

Çarpışma,

Diriliş Ertuğrul,

Son Yaz dizilerinde rol almıştır.