FOX TV ekranlarında her Cuma günü izleyicisi ile buluşacak olan Son Yaz dizisi, 1 Ocak Cuma itibariyle yayın hayatına başladı. Yayın hayatına başlayan dizi büyük ilgi gördü.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
FOX TV ekranlarında her Cuma günü izleyicisi ile buluşacak olan Son Yaz dizisi, 1 Ocak Cuma itibariyle yayın hayatına başladı. Yayın hayatına başlayan dizi büyük ilgi gördü. Başrollerinde başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin yardımcı oyuncu kadrosu da oldukça başarılı. Son Yaz dizisi başrol oyuncularında; Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Durmaz ve Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Bu başarılı dört başrol oyuncusuna, genç ve dinamik bir yardımcı oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Birbirinden yetenekli ve enerjik isimlerin Son Yaz dizisinde buluştuğunu izleyenler görüyor. Son Yaz dizisinin çocuk oyuncularından olan ve dizi de Altay karakterine hayat veren genç oyuncu Ata Arman'ın kim olduğu merak ediliyor. Son Yaz Altay Kara kimdir ? Son Yaz Altay, Ata Arman kimdir ? Ata Nedim Arman kimdir ? Ata Nedim Arman kaç yaşındadır, boyu kaç ? Son Yaz Altay'ın daha önce oynadığı diziler nelerdir ?Son Yaz Altay Kara kimdir ?

Son Yaz Altay, Selim ve Canan'ın küçük oğludur. Son Yaz Altay, sessiz ve sakin bir çocuk. Ablasının gölgesinde kalsa da çocukluktan bir an önce kurtulmaya çalışıyor. Ablasının zorla başlattığı yelken sporunu da şimdilerde çok seviyor. Yelkenin yanı sıra bilgisayar oyunu oynamayı da çok seviyor. Akgün'ün İzmir'e gelmesiyle, Akgün'ü kendisine örnek almaya başlayacaktır.

Ata Nedim Arman kimdir ?

Son Yaz dizisinin çocuk oyuncusu olan Ata Arman'ın kim olduğu merak ediliyor. Şimdilerde Son Yaz dizisinde Altay karakterine hayat veren Ata Nedim Arman, 2004 yılında doğmuştur. 16 yaşında olan Ata Arman, Kuşadası'nda doğmuştur. Kuşadası'nda ilk öğretim hayatını tamamladıktan sonra Amerikan Kültür Koleji'nde eğitimine devam etmiştir. Orta okulu bitirmesinin ardından Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesi'ne başlamıştır. Ata Nedim Arman halen Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesi'nde eğitimine devam etmektedir. Ata Nedim Arman, ilk kez 13 yaşında tiyatro sahnesine çıkmıştır. Sonrasında bir sinema filminde yer almıştır. Ata Arman, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın adlı sinema filminde yer almıştır. Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filminde oynadığı Küçük Cumali karakterinden sonra İsimsizler adlı dizi de yer almıştır. Şimdilerde ise Son Yaz dizisinde Selim ve Canan'ın küçük oğlu Altay karakterine hayat vermektedir.

Ata Nedim Arman oynadığı dizi ve filmler nelerdir ?

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın,

İsimsizler,

Son Yaz.