Son Yaz dizisine peş peşe yeni isimler katılmaya devam ediyor. Birce Akalay'ın ardından öyle bir isim geliyor ki izleyiciler onları bir arada görmeyi özlemişti.

Fox TV ekranlarında başrolde Ali Atay ile Alperen Duymaz'ın yer aldığı Son Yaz dizisinin yeni sezonu için hazırlıklar devam ediyor. Özellikle ilk sezon ekranlardaki başarısı ile çok konuşulan Funda Eryiğit’in diziden ayrılacak olması izleyicileri bir hayli üzülmüştü. Funda Eryiğit sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Canan karakterine veda etmişti ancak izleyiciler onun yeni sezonda da olmasını istiyor. Güzel oyuncunun ikna edilmesi için yapım şirketi yorum yağmuruna tutulurken diziye yeni İsimlerde katılmaya devam ediyor.

FOX TV'nin sevilen dizisi Son Yaz ilk sezonu ile izleyicilerin gönlünü kazanmayı başarmış reytinglerde de ortalama bir başarı yakalamıştı. Dizinin başarısındaki en büyük pay ise Ali Atay ve Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit’indi. Televizyon izleyicileri bu iki ismi yan yana görmeyi çok severken sezon finali bölümünde yaşanan büyük şok ise herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Funda Yiğit’in Hayat verdiği Canan karakteri sezon finalinde ölmüştü. Güzel oyuncu da sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile İlgiye veda etmişti. Ancak izleyiciler hala onun geri dönme ihtimalini Düşünüyor. Bu sırada Son Yaz dizisinin yeni castı ile ilgili de önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

son-yaz-dizisine-bomba-transfer-savasci-husranla-bitti-ama-yeni-adresi-belli-oldu-3-1

BİRCE AKALAY'IN KADRODA OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Yeni sezon için bomba bir isim gündeme geldi. İddiaya göre Birce Akalay dizinin yeni sezon kadrosuna katıldı. Funda Eryiğit yerine dizide olması beklenen güzel oyuncunun daha önceki rol aldığı projeleri de çok beğenilmiş ve sevinmişti. Son olarak Babil dizisinde rol alan oyuncuyu ekranda görmeyi izleyen izleyicileri sezon yaz dizisinin ona Çok yakışacağını düşünüyor.

son-yaz-dizisine-bomba-transfer-savasci-husranla-bitti-ama-yeni-adresi-belli-oldu-3

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

SARP LEVENDOĞLU DA KADRODA

Son Yaz dizisinde adı geçen diğer bir isim ise Sarp Levendoğlu oldu. Son olarak Savaşçı dizisinde Haydar Yüzbaşı karakterine hayat veren Sarp Levendoğlu iddiaya göre yeni sezonda son yaz dizisinin kadrosuna katıldı. Üstelikte yıllar önce Boşandığı eşi Birce Akalay ile birlikte rol alacak. İki oyuncu yıllar önce Küçük Ağa setinde tanışmış ve kısa süre içerisinde Nikah Masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıllarda evliliklerine nokta koyan oyuncular şu anda özel hayatlarına başka isimlerle devam ediyor. Henüz her iki oyuncudan daha kesin bir açıklama yok ama yeni sezon için İkisinin de kadroda olduğu iddia ediliyor.