FOX TV'de yayınlanan diziler arasında bir yenisi eklendi. Sezon ortasında başlayan yeni dizi Son Yaz, beklediği ilgiden fazlasını görüyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
FOX TV'de yayınlanan diziler arasında bir yenisi eklendi. Sezon ortasında başlayan yeni dizi Son Yaz, beklediği ilgiden fazlasını görüyor. Son Yaz dizisinin çekimleri İzmir Çeşme'de yapılıyor. Çeşme'de yapılan dizi çekimlerine ek olarak başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip. Son Yaz dizisinin başrol oyuncularından ziyade yardımcı oyuncu kadrosu da epey ilgi gördü. Son Yaz dizisinin yardımcı oyuncu kadrosunda hem eski ve usta oyuncular yer alıyor. Hem de henüz ekranlarda yüzünü görmeye pek alışık olmadığımız ancak genç ve yetenekli isimler de yer alıyor. Yetenekli ve genç isimlerden biri de Son Yaz dizisinde Eray Duraner karakterine hayat veren oyuncu oldu. Son Yaz dizisinde Eray Duraner karakterine hayat veren oyuncu Yunus Narin, izleyenlerin odak noktası olmayı başardı. Son Yaz Eray Duraner kimdir ? Peki, Son Yaz dizisinin başarılı ve genç oyuncusu Yunus Narin kimdir ? Son Yaz Yunus Narin boyu, yaşı ve oynadığı diziler nelerdir ?

Son Yaz Eray Duraner kimdir ?

Son Yaz dizisinde yer alan Eray karakteri, zengin bir ailenin fırlama çocuğudur. Geniş arkadaş çevresi ve işlettiği gece kulübü sayesinde Akgün ve Soner gibi mafyalarla tanışıklığı vardır. Eray, Akgün daha İzmir Çeşme'ye taşınmadan önce Akgün ile İstanbul da tanışmıştır. İzmir de bir gece kulübünün işletmeciliğini yaparken tekrar Akgün ile karşılaşır. Yolları tekrardan keşişen iki genç bakalım neler yapacak.Yunus Narin kimdir ?

Yunus Narin, 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yunus Narin, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun olmuştur. Son Yaz dizisinde Eray karakterine hayat veren başarılı oyuncu Yunus Narin'in ilk oyunculuk deneyimi 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü dizisi olmuştur. Yılanların Öcü dizisindeki rolünün ardından İstanbullu Gelin dizisinde Garip'in gençliğini canlandırmıştır. 2019 yılında ise Sevgili Geçmiş dizisinde Aras rolünü almıştır. Şimdilerde Son Yaz dizisinde Eray karakteri ile ekranlarda olan Yunus Narin'in boyu 174'dür ve kilo 71'dir.

Yunus Narin oynadığı diziler;

2019 – Sevgili Geçmiş (Aras) (TV Dizisi)
2017 – İstanbullu Gelin (Garip’in Gençliği) (TV Dizisi)
2014 – Yılanların Öcü (TV Dizisi)