Son Yaz Naz Kimdir? Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında Nereli?

Son Yaz dizisi Naz karakterini canlandıran oyuncu Yasemin Yazıcı kimdir? Son Yaz Naz kimdir? Son Yaz Soner ve Naz gerçekten sevgili mi? Yasemin Yazıcı nereli? Yasemin Yazıcı sevgilisi kim? Yasemin Yazıcı hangi dizilerde oynadı?

Televizyon 30.04.2021 - 22:07 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz dizisinin Naz'ı Yasemin Yazıcı kimdir? Son Yaz Naz gerçek adı ne? Yasemin Yazıcı kimdir? Yasemin Yazıcı nereli? Son Yaz Naz'ın gerçekte sevgilisi kim? Son Yaz Halil Babur ve Yasemin Yazıcı sevgili mi? İşte merak edilenler?

Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan ve Alperen Duymaz'ın başrollerinde yer aldığ Son Yaz dizisinin güzelliği ile büyüleyen Naz karakterini canlandıran oyuncusu Yasemin Yazıcı tüm dikkatleri üzerine topladı.

Peki Yasemin Yazıcı Kimdir?

Yasemin Yazıcı 8 Eylül 1997’de İstanbul’da doğdu. Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi, dans ve vokal eğitimi aldı.

Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde, ünlü tiyatro oyunları “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol. I)”, “Hugo Sistemi” ve “Ayrılma” adlı oyunlarda yer aldı.

2018 yılında London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Daha sonra London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA)'ta oyunculuk üzerine eğitim aldı. Türkiye'ye döndükten sonra İstanbul Film Akademi'de "Pratik Oyunculuk Atölyesi" sertifika programına katıldı. 

Son Yaz dizisinde canlandırdığı Naz karakteri ile dikkatleri üzerine topladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@