FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden olan Son Yaz dizisi, her hafta Cuma günü ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Son Yaz dizisi tanıtım afişlerini yayınladığı günden beri oldukça merak ediliyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden olan Son Yaz dizisi, her hafta Cuma günü ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Son Yaz dizisi tanıtım afişlerini yayınladığı günden beri oldukça merak ediliyor. Dizinin fragmanlarını izleyenler ise dizi hakkında merak ettiklerinin araştırmaya başladı. Son Yaz dizisinde birbirinden başarılı ve sevilen oyuncular yer alıyor. Son Yaz dizisi başrol oyuncu kadrosu kadar yardımcı oyuncu kadrosu da oldukça başarılı. Son Yaz dizisinin başrol oyuncu kadrosunda Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan yer alıyor. Bu başarılı dört isme en az başrol oyuncuları kadar başarılı pek çok isim de eşlik ediyor. Bu başarılı isimlerden biri de Son Yaz dizisinde Serap rolünde olan Şebnem Dönmez'dir. Son Yaz Serap Gök kimdir ? Şebnem Dönmez kimdir ? Şebnem Dönmez kaç yaşındadır, boyu kaç ? Son Yaz Serap, Şebnem Dönmez daha önce oynadığı diziler nelerdir ?

Şebnem Dönmez kimdir ?

Son Yaz dizisinin Serap karakterini canlandıran Şebnem Dönmez'in hayatı oldukça merak ediliyor. Şebnem Dönmez 17 Mayıs 1974' de Almanya'da doğmuştur. 46 yaşında olan güzel oyuncu Şebnem Dönmez pek çok programda sunuculuk yapmıştır. Sunuculuğunun yanı sıra pek çok dizide de yer almıştır. Şebnem Dönmez, 1996'da Murat Başoğlu ile sunduğu Sabah Şekerleri ile ün yakalamıştır. Ardından Murat Başoğlu ile iyi bir ikili olunca 1997'de Star TV'de Görevimiz Tehlike adında bir yarışma programı sundular. 998'de ise Dönmez Star TV'de Cumartesi Gecesi Ateşi'ni sunmuştur. Sonrasında 2000'li yıllarda sunuculuktan dizi oyunculuğa geçiş yapmıştır. Şebnem Dönmez 2004 yılında Ezel Akay ile evlenmiştir. Ancak Şebnem Dönmez ve eski eşi Ezel Akay 2007 yılında boşanmıştır. Şebnem Dönmez'in boyu 170'dir.Şebnem Dönmez yer aldığı diziler;

Üç Arkadaş, Ahmet Hamdi Bey Ailesi, Üç Kişilik Dünya, Zzzzt FM, Eyvah Kızım Büyüdü, Aslı ile Kerem, Size Baba Diyebilir Miyim, Babam Dadı Olsaydı, Ölümsüz Aşk, Erkeksen Seyret, Eşref Saati, Nerede Kalmıştık, Laf Ebeleri, Küçük Sırlar, Kuzey Güney, Medcezir, Avlu, Zemheri ve Son Yaz'dır.