TV8 de yayınlanan 2. Sayfa isimli Magazin programında öyle bir iddia gündeme geldi ki Sosyetede Yer Yerinden Oynayacak. İddiaya göre sosyetenin gözde çiftleri birbirine aldatıyor. Sosyetede evli bir çiftin yine kendileri gibi ünlü bir ve evli olan bir çiftle birbirlerine aldattıkları iddia ediliyor. Peki, 2. Sayfa yasak aşk iddiası kim?

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa isimli Magazin programında sosyeteyi sallayacak bir yasak aşk iddiası gündeme geldi. Müge ve Gülşen isim vermeden Sosyetede ünlü bir çiftin yine kendileri gibi ünlü olan kişilerle birbirlerine aldattıkları öne sürdü. İddiaya göre ünlü çiftin birbirlerini aldattığı kişilerde evli. Peki, yasak aşk skandalına adı karışan kişiler kim?

Magazin kulisleri ve sosyete uzun zamandan beri bir yasak aşk skandalı ile çalkalanıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le İkinci Sayfa isimli programda da bu iddialar gündeme geldi. İddiaya göre Sosyetede çok ünlü bir çift birbirlerini evli olan yine ünlü isimlerle aldatıyor. 2. Sayfa programında gündeme gelen bu İddia sonrasında bu ünlü çiftin kim olduğu ve kimlerle birbirlerini aldattıkları merak konusu oldu. Peki, sosyetedeki yasak aşkı skandalına karışan isimler kim?

Sosyetede çok ünlü isimler

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan 2 Sayfa programında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt İsim vermeden Sosyetede çok ünlü bir çiftin birbirlerini yine ünlü olan ve evli olan kişilerle aldattığını iddia etti. Bu isimlerin çok göz önünde olan kişiler olduğunu söyleyen ancak hiçbir şekilde isim vermeyen 2. Sayfa sunucuları büyük Merak uyandırdı. Yasak aşk skandalının gündemindeki kişileri bildiklerini ancak isim vermemek için kendilerini zor tuttuklarını söyleyen Müge ve Gülşen, bu skandal ile ilgili önemli ipuçlarını izleyicilerle paylaştı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

sosyeteyi-sallayan-yasak-ask-skandali-2-sayfa-yasak-ask-iddiasi-kimler-hangi-unlu-ciftler-birbir-3

İfşa sayfaları da tahmin etmeye çalışıyor

2. Sayfa programının sunucusu olan Müge ve Gülşen sosyal medyada bazı ifşa sayfalarının da bu isimlerin peşinde olduğunu belirtirken hala tahmin edemediklerini söyledi. Takvim gazetesinin bugünkü sayısında daha köşe yazarı olan kara kedi yine bu konuyu ele aldı. Müge ve Gülşen Takvim gazetesinde yer alan o satırları da canlı yayında okudu.

Yasak aşk kahramanları kim?

Müge ve Gülşen yasak aşkın kahramanları hakkında bir bilgi vermedi isimlerini söylemedi. Ancak kısa süre içerisinde bu isimlerin panikleyeceğini ve ister istemez de ortaya çıkacağını düşünüyorlar. Özellikle yakında bu skandalın patlayacak olması nedeniyle birçok evliliğinde yıkılabileceği iddia ediliyor.