Survivor'da heyecan sürüyor. Dokunulmazlık oyunlarının sonuncusu bu akşam oynanacak. Ünlüler takımı oynanan son 3 dokunulmazlık oyununu kaybetti ve 3 eleme adayı çıkardı. Bu akşam da kaybetmesi durumunda tüm eleme adayları ünlüler takımından Çıkmış olacak. Peki, Survivor 11 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 11 Nisan Survivor 2022 4. eleme adayı kim oldu?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 de heyecan ve rekabet hız kesmeden devam ediyor. Özellikle dokunulmazlık oyunlarının nefes kestiği yarışma programında Bugün de yeni bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Bu hafta oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımından 3 eleme adayı çıkarken bu akşam son dokunulmazlık oyununu kaybeden takım bir eleme adayı daha çıkaracak. Survivor'da eleme adayı kim olacak izleyenler tarafından da merakla bekleniyor. Peki, Survivor 11 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 11 Nisan Survivor 2022 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor 11 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da ünlüler takımı için tam bir ölüm kalım potası olacak. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kaybederse tam 4 yarışmacı potaya girecek. O nedenle Ünlüler takımının kazanmaktan başka şansı yok. Gönüllüler takımı ise haftayı tamamlamak 4. dokunulmazlık oyununda kazanarak eleme adaylarının tamamını karşı takımdan çıkmasını sağlamak istiyor. Survivor 11 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Survivor 11 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor'da yavaş yavaş sona yaklaşılırken eleme adayları Her geçen gün daha da sevilen isimler olmaya başladı. Bu hafta 3 dokunulmazlık oyunu kaybeden ünlüler takımından şu anda 3 eleme adayı potada. Hastaneye geleme adayı Barış ikinci eleme adayı Gizem ve son eleme adayı ise Perviz olmuştu. Bu akşam oyunu ünlüler takımı kaybederse bir eleme adayı daha potaya girecek. Survivor 11 Nisan 2022 4. eleme adayı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...