Survivor'da heyecan asıl şimdi başlıyor. Çünkü artık yokluk adası var. O yüzden yarışmacılar hem eleme adayı çıkarmamak hem de yokluk adasının tadına bakmamak için oyunları kazanmak zorunda. Survivor'da yeni ceza yokluk adası dokunulmazlık oyunlarının heyecanını arttırdı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti ve Yokluk Adası'na giden isim Ardahan oldu. Peki, Survivor 2 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 2 Nisan Survivor 2022 yokluk adasına kim gitti?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 yarışmasında birleşme partisi sonrasında yarışmacılar oyunlara geri döndü ve özellikle dokunulmazlık oyunlarında heyecan arttı. Çünkü dokunulmazlık oyunları sonucuna göre artık eleme adayı olan yarışmacılar yokluk adasına gidiyor. Yokluk Adası ise Sürgün adasından çok daha beter. Çünkü yarışmacıya sadece yatması için bir tahta parçası ve üzerine bir battaniye veriliyor. Bu nedenle her iki takımda oyunları kazanmak konusunda çok daha istekli. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Survivor'da dün akşam oynandı. Kaybeden gönüllüler takımı oldu ve yokluk Adası'na giden isim Ardahan oldu. Bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Peki, Survivor 2 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu? 2 Nisan Survivor 2022 yokluk odasına kim gitti?

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Yokluk Adası Ardahan'ı perişan etti

Survivor 2022 de birleşme partisi sonucunda yarışmanın ikinci yarısı başladı. Artık finale doğru geri sayım başlarken yarışmacıları çok daha zorlu şartlar bekliyor. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde sürpriz gelişmeyi açıklamış ve ondan sonra dokunulmazlık oyunu kaybedenler için yokluk Adası cezası olduğunu söylemişti. Yarışmanın ilk günlerinde olan Sürgün Adası yokluk adasının yanında Cennet gibiydi. Çünkü Yokluk Adası'nda hiçbir şey yok insanda bulunmuyor. Yarışmacılar 24 saat boyunca kamera sistemi ile izleniyor fakat kimse ile iletişim kurmasına izin verilmiyor. Yarışmacılara yatmaları için bir tahta parçası aynı zamanda sadece bir battaniye veriliyor barakada yok. Bu hafta dokunulmazlık oyununu ilk kaybeden takım gönüllüler oldu ve ilk eleme adayı ise Ardahan oldu. Eleme adayı olarak adı yazılan Ardahan aynı zamanda yokluk odasına da ilk giden isim oldu. Survivor'ın yeni bölümünde Ardahan'ın yokluk Adası'nda yaşadıkları da ekranlara geldi. Yarışmacı yokluk adası şartlarına isyan etti.

survivor-2-nisan-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-2-nisan-survivor-2022-yokluk-adasina-kim-gitti-

Survivor 2 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam yeni bir dokunulmazlık oyunu daha oynanıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için kıyasıya mücadele ederken aynı zamanda eleme adayı olacak olan yarışmacı Yokluk Adası'na göndermemek için de birbiriyle Yarışıyor. Survivor 2 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu belli oldu. Best off'a giden oyunu kazanan takım gönüllüler oldu. 

Survivor 2 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Survivor'da eleme adayı olan ve yokluk adasına giden yarışmacı da merak konusu. Survivor 2 Nisan 2022 eleme adayı ve Yokluk Adası'na giden bizim ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...