TV8 ekranlarında yıllardır yayınlanan ve her defasında büyük bir kitleye ulaşan Survivor adlı yarışma, 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Survivor 2021'in ilk bölümü Cumartesi akşamı ekranlara geldi.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
TV8 ekranlarında yıllardır yayınlanan ve her defasında büyük bir kitleye ulaşan Survivor adlı yarışma, 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Survivor 2021'in ilk bölümü Cumartesi akşamı ekranlara geldi. 9 Ocak Cumartesi günü başlayan Survivor 2021, çok heyecanlı olacağa benziyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları, zorlu ve farklı parkurları, ada şartları ve çekişmeli mücadelesi ile Survivor, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. TV8 ekranlarında akşam 20.00'de yayınlanacak olan Survivor'un hangi günler yayınlanacağı hangi günler yayınlanmayacağı merak konusu oldu. TV8'in haftalık yayın akışına bakalım. TV8 yayın akışına baktığımızda; TV8'de Çarşamba akşamları Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yanında Cuma akşamları da TV8'in çok sevilen favori dizisi Kırmızı Oda dizisi yer alıyor. Bu durumda da Survivor yayın günleri için geriye 5 gün kalıyor. Survivor hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor ? Survivor hangi günler yayınlanacak ? Survivor 2021 hangi günler olacak ?

Survivor 2021 hangi günler yayınlanacak ?

TV8 ekranlarında, Acun Ilıcalı'nın başarılı yarışma programı olan Survivor başladı. 9 Ocak Cumartesi günü ilk bölümünü yayınlayan Survivor 2021'in çok heyecanlı olacağı belli oldu. Survivor 2021'de bulunan başarılı yarışmacı kadrosu ve geçtiğimiz sezonlardan farklı olan yarışma parkurları ve ödülleri ile bu sene bambaşka bir sezon olacağa benziyor. Survivor 2021 yarışma programının hangi günler ve saat kaçta yayınlanacağı da merak ediliyor. Survivor 2021'in hangi günler yayınlanacağı belli oldu. TV8 yayın akışında Çarşamba ve Cuma akşamları dolu. Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yer alırken, Cuma akşamları TV8 ekranlarında Kırmızı Oda dizisi yer alıyor. Bu durumda da geriye yayın için 5 gün kalıyor. Bir yarışma programı için haftada beş gün gayet yeterli bir süre. Survivor hangi günler yayınlanacak sorusuna cevap olarak ise Çarşamba ve Cuma hariç diğer her gün diyebiliriz. Survivor 2021 Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak. Survivor 2021 Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar akşamları saat 20.00'de yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayında olacak.Survivor 2021 yarışmacıları;

İlk olarak Survivor 2021 gönüllüler yarışmacılarına bir bakalım. Survivor 2021 gönüllüler takımında yarışan yarışmacılar arasında Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora bulunuyor.

Survivor gönüllüler yarışmacılarından sonra Survivor 2021 ünlüler takımına bir bakalım. Survivor 2021 ünlüler takımında yarışan yarışmacılar arasında Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda Batuhan Karacakaya, Çağrı Atakan, Melis Sezer, İsmail Balaban, Hayrettin, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Merve Aydın, Meryem Kasap, Barış Özbek bulunuyor.