TV8 ekranlarında yıllardır yayınlanan macera dolu program Survivor'ın başlamasına sayılı günler kaldı. 9 Ocak 2021 Pazar akşamı başlaması beklenen heyecan dolu yarışma için geri sayım başladı.

TV8 ekranlarında yıllardır yayınlanan macera dolu program Survivor'ın başlamasına sayılı günler kaldı. 9 Ocak 2021 Pazar akşamı başlaması beklenen heyecan dolu yarışma için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlanan Survivor programı her sene bu zamanlar yayınlanmaya başlıyor. 9 Ocak Cumartesi 2021'de izleyicisi ile TV8 buluşmaya hazırlanıyor. Senelerdir azalmayan heyecanı ve her sene gelen dev isimler ile izleyicisi ile buluşan Survivor porgramının yeni sezonu izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Survivor 2021 yarışmacıları da oyunları da sabırsızlıkla bekleniyor. Survivor 2020 başlangıçta beklediği reyting oranlarını yakalayamamıştı. Sonrasında 2020 Mart ayından koronavirüsün başlaması ve herkesin evlere kapanmak zorunda olmasından dolayı sonradan çok izlenmişti. Şimdi de Survivor 2021 yine koronavirüs dönemine ve zorunlu karantina dönemine denk geldi. Koronavirüsün ikinci dalgasının hızla başlamasının ardından yaşanan sokağa çıkma yasakları ile birlikte herkes Survivor izleyeceğe benziyor. Bu sene Survivor'da yarışacak olan yarışmacılar kimler olacak merakla bekleniyor. Survivor 2021 yarışmacıları belli oldu mu ? Survivor 2021 yarışmacıları kim ? Survivor 2021 ne zaman başlayacak ?Survivor yarışmacıları belli olsa da Acun Medya henüz hepsini izleyenler ile paylaşmadı. Ancak Survivor 2021 yarışmacıları hakkında bilgiler gelmeye başladı. Survivor 2021 ünlüler takımı hemen hemen belli olmuş hatta bazılarının isimleri belli de olmuş olsa da iş gönüllüler takımı kısmında biraz daha farklı. Survivor 2021 gönüllüler takımında yarışacak olan isimler henüz medya ile paylaşılmadı. Bazı yarışmacıların isimleri ise öğrenildi. Bu isimlerden birisi de İlayda Şeker oldu. İlayda Şeker 2021 Survivor yarışmasında yarışacak olan isimlerden oldu. Peki, 2021 Survivor İlayda Şeker kimdir ? Survivor gönüllüler takımından İlayda kimdir ?

İlayda Şeker kimdir ?

İlayda Şeker, Survivor 2021'de gönüllüler takımında ünlüler takımına karşı mücadele edecek yarışmacılardan biridir. İlayda Şeker'i tanıyalım. İlayda Şeker yarışmada yarışacak olan genç isimlerden. Genç ve atletik yarışmacı İlayda hakkında çok fazla bilgi yok. Acun Medya'nın Survivor 2021 gönüllüler ve ünlüler takımında yarışacak olan yarışmacıları resmen açıklamasının ardından İlayda Şeker ile ilgili detaylı bilgileri sizinle paylaşacağız.