Ünlü oyuncu Öykü Çelik paylaşımı sonrasında Öykü Çelik ve İsmail Berhan Arasında aşk mı var? Öykü Çelik İsmail Berhan Sevgilimi soruları çok merakla araştırılıyor. Öykü Çelik sevgilisi olduğu iddia edilen İsmail Berhan kimdir Gayrimenkul danışmanı oldu

Ünlü oyuncu Öykü Çelik paylaşımı sonrasında Öykü Çelik ve İsmail Berhan Arasında aşk mı var? Öykü Çelik İsmail Berhan Sevgilimi soruları çok merakla araştırılıyor.

Öykü Çelik sevgilisi olduğu iddia edilen İsmail Berhan kimdir

Gayrimenkul danışmanı olduğunu öğrendiğimiz İsmail Berhan ile oyuncu Öykü Çelik zaman zaman bir arada görülmekteydi. Geçtiğimiz günde İsmail berhan'ın sahibi olduğu bir daireden çıkan Öykü Çelik İsmail berhan'a ait olan bir araçla hastaneye gitmesi bu samimiyetin Aşk sebebiyle olduğu iddialarına ortaya çıkardı..


Yalı dairesinden çıktı


Oyuncu Öykü Çelik bir yalı dairesinden çıkıp bir araca binerek hastanenin yolunu tutmuştu. Sonradan ortaya atılan iddialar da Öykü Çelik'in çıktığı Yalı dairesinin İsmail berhan'a ait olduğu öğrenilirken Diğer yandan da bindiği aracında İsmail berhan'a ait olduğu gözler önüne serildi

Bu yalı sizin değil İsmail berhan'ın dairesi sözleri gazeteciler tarafından kendisine iletilince Öykü Çelik sessiz kalıp iddiaları onaylanmamıştı.

Paylaşımını hemen sildi


Kendi koltuğunun üstünde üzerinde onlarca kırmızı gül bulunan paylaştığı resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşmıştı ve bunun üzerine de aynı ortamda görüntülenen İsmail Berhan ve Öykü Çelik çiftinin Deşifre edilmesi akabinde Öykü Çelik hemen Instagram paylaşımını sildi. Şu sıralar sevenleri İsmail Beyhan ve Öykü Çelik arasında neler oluyor deniliyor.

Mini etek giymiş kızla kültürün aynı mı


Geçtiğimiz günlerde Öykü Çelik'in Ben Karadeniz kızıyım mini etek giymiş bir kız var kültürümüz aynı olamaz açıklamaları çok dikkat çekmişti ve çok tepki toplamıştı sözlerini arkasında durduğunu söyleyen Öykü Çelik lütfen o paylaştığım videoyu birkaç dakika öncesini bir göz atın demişti...

Öykü Çelik kimdir


1987 yılı doğumlu olan Öykü Çelik 33 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi müzik bölümü mezunu olan Öykü Çelik en son Diriliş Ertuğrul Sırma Hatun karakteri ile dizi de rol aldıktan sonra 2020 yılında şeref sözü dizisinde karşımıza çıkmıştır.