Survivor 19 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu? 19 Şubat Survivor’da sürgün adasına kim gitti? İşte Survivor’da haftanın ilk eleme adayı…

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 19 Şubat 2022 haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Sercan Yıldırım, daha önce Acun Ilıcalı’dan bir talepte bulunmuş ve futbol oyununun dokunulmazlığa konulmasını istemişti. Gönüllüler takımının da onay vermesiyle Survivor’da ilk futbol oyunu dün akşam oynandı. Kıran kırana geçen mücadele sonunda kazanan ise ünlüler takımı oldu. Peki Survivor 2022 eleme adayı kim oldu? 19 Şubat Survivor’da sürgün adasına kim gitti?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Survivor 2022 19 Şubat haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmada ünlüler ve gönüllüler takımları arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Özellikle futbol oyununda erkekler mücadelesi adeta nefes kesti. Ünlüler takımında Sercan Yıldırım’ın futbolcu olması büyük avantaj olurken gönüllüler takımında ise öne çıkan isim Hikmet oldu. Kıran kırana geçen mücadeleyi best of’ta kazanan ünlüler oldu. Sercan Yıldırım ise oyunun best of bölümünde sakatlanarak oyun alanını terk etmek zorunda kaldı. Peki Survivor 2022 eleme adayı kim oldu? 19 Şubat Survivor’da sürgün adasına kim gitti?

Dokunulmazlık oyunu nefes kesti

Survivor 2022 19 Şubat dokunulmazlık oyunu adeta nefes kesti. Ünlüler ve gönüllüler takımları haftanın ilk dokunulmazlık oyununda futbol oynamak için sahaya çıktı. Önce kadınlar mücadelesi yapılırken, kadınlara erkekler de eşlik etti. Kıyasıya rekabetin kadınlar etabını gönüllüler kazandı. Erkekler mücadelesinde ise Sercan Yıldırım ve Bora’nın futbol yetenekleri öne çıktı ve kazanan ünlüler oldu. Oyun en iyiler etabına geçerken en iyilerde Sercan Yıldırım sakatlanarak oyundan çıkınca gönüllüler farkı kapattı ve öne bile geçti. Ancak bu noktada da Bora devreye girdi ve oyunu kazanan ünlüler oldu.

survivor-2022-eleme-adayi-kim-oldu-19-subat-survivorda-surgun-adasina-kim-gitti-2

Survivor 19 Şubat 2022 eleme adayı kim oldu?

Survivor 19 Şubat 2022 eleme adayı da belli oldu. Oyunu kaybeden gönüllüler takımında eleme adayı olarak takımın büyük çoğunluğu Yunus Emre’nin ismini yazdı. Bu hafta sürgün adasına ilk giden isim Yunus Emre oldu.