TV8’de yayınlanan Survivor 2022 all star yarışmasında heyecan yine dorukta. Haftanın 2. Dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Aynı zamanda bu oyunda iletişim ödülü de var. Peki Survivor 9 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 9 Nisan 2022 all star eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 all star hız kesmeden devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımları bu akşam dokunulmazlık oyunu için yeniden parkura çıkıyor. Aynı zamanda dokunulmazlık oyununda iletişim ödülü de var. Yani bu oyun her iki takım için de çok önemli ve iki takım da kazanmak istiyor. Özellikle dün oynanan gerilimli oyun sonrasında bu akşam da son derece gergin bir oyun izleyenleri bekliyor. Peki Survivor 9 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 9 Nisan 2022 all star eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Survivor 9 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyunu bir hayli gergin geçmiş ve oyun sonuna ise Sema’nın gözyaşları damga vurmuştu. Hikmet ve Ogeday ile sorun yaşayan Sema Aydemir, bunu ada konseyinde dile getirmişti. Sema, yaşananlar sonrasında artık daha da kararlı şekilde yoluna devam edeceğini söylerken, bundan sonraki performansı merakla bekleniyor. Bu akşam da Survivor’da yeni bir dokunulmazlık oyunu izleyenleri bekliyor. İletişim ödüllü dokunulmazlık oyunu olması dolayısıyla her iki taraf da hem hassas hem de hırslı. Peki Survivor 9 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 9 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.

survivor-9-nisan-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-9-nisan-2022-eleme-adayi-kim-oldu-yokl-2

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Survivor 9 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Survivor 9 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti sorusunun yanıtı da merakla aranıyor. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonucuna göre haftanın 2. Eleme adayını sizlerle paylaşacağız.