TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 yarışmasında şok iddialar geceye damga vurdu. Survivor 2020 sezonunda birlikte yarışan ve ardından da sevgili olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ayrılmıştı. Bu sezonda yine Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alan ikili zaman zaman birbirlerine yaptıkları söylemlerle gündem oluyor. Nisa Bölükbaşı bu defa da Barış Murat Yağcı hakkında şiddet iddialarını gündeme getirdi. Peki, Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’nı dövdü mü?

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran programı Survivor 2022 All Star tüm hızı ile devam ediyor. Bu hafta oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını ünlüler takımı kazandı Ve bu akşam son dokunulmazlık oynanacak. Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımı arasında kıran kırana rekabet sürerken bir yandan da geçmiş defterler açılmaya devam ediyor. Özellikle Survivor 2020 sezonundan sonra aşk yaşayan Nisa Bölükbaşı ve barış Murat Yağcı arasında yaşananlar sosyal medyanın da gündemine oturuyor. Dün akşam ekranlara gelen son bölümde Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı hakkında şiddet iddialarını gündeme getirdi Barış'ın kendisini eve kilitlediğini ve el aldığını iddia eden Nisa Bölükbaşı sosyal medyanın da gündemine oturdu. Peki, Survivor Barış Nisa’yı dövdü mü?

Survivor 2022 Barış Nisa’yı dövdü mü?

Survivor 2022 All Star yarışmasında sular bir türlü durulmuyor. Bu defa da Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı arasında şiddet iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımı kızları Sude ve yağmur gözyaşlarına boğulurken onları teselli eden isim ise ünlüler takımından Barış Murat Yağcı olmuştu. Bu görüntü karşısında çılgına dönen Nisa Bölükbaşı ise kadın döven Barış’ın şu anda ağlayan kadınları teselli etmeye çalıştığını söylemişti. Barış Murat Yağcı Ada konseyinde bu konuyu yeniden gündeme getirdi.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

survivor-baris-nisa-olayi-ne-baris-murat-yagci-nisayi-dovdu-mu-ada-konseyinde-sok-iddialar-2

Nisa’nın şiddet iddiaları

Nisa Bölükbaşı, Ada konseyinde kendisine sorulması üzerine Barış'ın kendisini eve kilitlediğini ve gitmesine izin vermediğini belirterek, aynı zamanda el kaldırdığını söyledi. Barış'ın eski sevgilisini de Sokak ortasında dövdüğünü söyleyen Nisa Bölükbaşı sosyal medyanın da gündemine oturdu. Sosyal medya Bu açıklamalar sonrasında ikiye bölünürken 2 yarışmacının fanları da Twitter üzerinden birbirleri ile tartıştı. Nisa Bölükbaşı'nın şiddet iddiaları sonrasında Barış Murat Yağcı herhangi bir cevap vermedi.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı olayı nedir?

Survivor 2020 sezonunda beraber yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı yarışmanın ardından Aşk yaşamaya başlamıştı. Yaklaşık 1 yıl kadar sevgili olan çift Daha sonrasında Barış Murat Yağcı’nın kitap çıkarması ile birlikte ayrılmıştı. Nisa Bölükbaşı şu anda eski Survivor şampiyonlarından ve aynı zamanda Survivor 2022 All Star yarışmasında birlikte yarıştığı ogeday ile sevgili.