TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ancak 19 Ocak Salı akşamı yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyunununda gönüllüler takımındaki Duygu'nun olmaması dikkat çekti.

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ancak 19 Ocak Salı akşamı yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyunununda gönüllüler takımındaki Duygu'nun olmaması dikkat çekti. Hal böyle olunca yarışmaya yedeklerden gelen ve ikinci gününde parkurda talihsiz kaza geçiren Duygu Serap Salman iyi mi? Survivor Duygu diskalifiye mi olacak gibi sorular aranmaya başlandı. İşte, Survivor Duygu'nun sağlık durumuyla ilgili bilgiler...

Survivor 2021 yarışmasına pazartesi günü yedeklerden dahil olan Duygu Serap Salman, gönüllüler takımı için mücadele etmeye başlamıştı. Ancak Survivor 19 Ocak ekranlara gelen son bölümde; sembol oyununda Duygu, ayağı takılınca parkurda kötü bir şekilde düştü. Gözyaşlarına hakim olamayan Duygu, Doktor Metin Kuş'un müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı. Bu hem adadaki yarışmacıları hem de izleyicileri korkuttu. Bunun ardından Survivor Duygu'ya ne oldu? Duygu diskalifiye mi olacak? merak konusu oldu.


Survivor Duygu diskalifiye mi olacak?


Gelelim Duygu Serap Salman, Survivor'a devam edebilecek mi? sorusunun cevabına... Sembol oyunu sonrası ambulansla hastaneye kaldırılan Duygu'nun sağlık durumu ve yarışmadaki akıbeti, tedavi sürecinin ardından belli olacak. Bu nedenle şu an için net bir şey söylemek mümkün değil...

Ancak yarışmanın sunucusu Murat Ceylan Duygu'nun sakatlığı ile ilgili açıklama yaptı.

Murat, Duygu'nun durumu için; "Önceden talihsiz bir kaza geçirmişti. Bu konuyla ilgili ekstra bir hassasiyeti var. Dolayısıyla geçmişten kalma travma ile beraber reaksiyonu fazla olmuş olabilir. Doktorumuz hemen ilk müdahaleyi yaptı. Kontrol için hastaneye film çektirmeye gönderdik. En kısa sürede haber alıp hemen size de ileteceğiz. Emin ellerde" dedi.

Survivor Duygu kimdir? Kaç yaşında


19 Mayıs 1997 tarihinde Ağrı'da doğan Duygu Yeni Levent Anadolu Lisesi'nde eğitim gördü. Savaşçı, başarmayı seven, çalışkan bir insan olduğunu ifade eden Survivor Duygu İstanbul'da yaşıyor ve Altı yaşından beri sporla ilgileniyor.

Survivor Duygu; voleybol, futbol, hentbol, MMA kickboks, crossfit sporları ile ilgilenmiş.