Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

9 Ekim 2020 Cuma 14:53:25

Cem Yılmaz dizisi Erşan Kuneri Netflix ne zaman başlayacak?

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlanacak iken Cem Yılmaz dizisi Netflix ekranlarında ne zaman başlayacak? sorusu sevenleri tarafından çok merakla araştırılıyor. Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri Netflix ekranlarında yayınlanacak iken Erşan Kuneri hangi gün saat kaçta? ve hangi kanalda yayınlanacağı konusunda sizler için bir araştırma yaptık.

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlanacak iken Cem Yılmaz dizisi Netflix ekranlarında ne zaman başlayacak? sorusu sevenleri tarafından çok merakla araştırılıyor. Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri Netflix ekranlarında yayınlanacak iken Erşan Kuneri hangi gün saat kaçta? ve hangi kanalda yayınlanacağı konusunda sizler için bir araştırma yaptık.

Erşan Kuneri hangi kanalda yayınlanacak?

Cem Yılmaz yeni dizisi Erşan Kuneri hangi kanalda? yayınlanacağı sorusu Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayı takip edemeyen izleyicileri tarafından araştırılmaya başladı. Cem Yılmaz geçtiğimiz gün NTV katıldığı bir programda yaptığı açıklamada yeni dizisi Erşan kuneri nin Netflix platformunda yayınlanacağını açıkladı.

Erşan Kuneri dizisi ne zaman başlayacak?

Cem Yılmaz’ın dizisi Erşan Kuneri ne zaman yayınlanacak? sorusu da merakla araştırılıyor . Komik kapsamında yayınlanacak olan Erşan Kuneri 2001 yılı başları itibarıyla netflix ekranlarında yayınlanırken dizi Gora ve Arif V 216 filmlerinde yer alan Fenomen karakter Erşan Kuneri hayatına canlandıracak iken 1975 1978 yılları arasına bizlere yansıtacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı