TikTok fenomeninin son günlerde yapmış olduğu video herkes tarafından merak konusu oldu. Mika Raun yeni fantezi videosu mide kaldırdı!

İğrenç videoları seviliyor! TikTok fenomeni Mika Raun'un yeni fantezi videosu mide bulandırdı! Yapılan yorumlar son günlerde kişileri şaşkına çeviren gelişmeler olarak ön plana çıkıyor. Mika Raun yeni fantezi videosu son günlerde ilgileri üzerine çeken videolar arasında bulunuyor. TikTok fenomeni tarafından yapılan açıklamalarda ise yüzsüzlüğün bu kadarı dendi.

Çok sayıda takipçisi bulunan fenomenin takipçi sayısında bu açıklamalardan sonra değişiklik olacağı düşünülüyor. 
Fenomen yaptığı açıklamalarda bu durum benim umurumda bile değil, dolayısıyla isteyen istediği açıklamayı yapabilir, her türlü eleştiriye açığım. Şeklinde yorumlarda bulundu.

Ünlü fenomenin açıklamalarından sonra sosyal medya platformunda eleştiriler yapıldı. Bu kadar çok takip edilen bir kişinin sosyal olarak sorunluluk almaması ve istediği gibi davranması pek hoş karşılanmadı. Ayrıca yaptığı açıklamada eleştirileri de önemsemediğini belirtmesi takipçileri tarafından çok hoş karşılanmadı.

Johnny Depp Türkiye'ye Geliyor! Johnny Depp Türkiye'ye Geliyor!

Rahatsız Değilim Daha İyisini Yapacağım!

Yapılan eleştirilerde Mika Raun eleştirilerden rahatsız olmadığını dile getirerek herkesin ağzı var isteyen istediği eleştiriyi yapabilir, bu beni çok ilgilendirmiyor, fantezi dünyam çok geniş şeklinde konuştu. Yapılan açıklamalar TikTok dünyasında viral olurken, kişiler bu süreçte meraklanmaya daha çok başladılar. Bunun yanı sıra TikTok dünyasında son günlerde hareketli zamanlar yaşanıyor. Performansından ötürü eleştirilen Mika Raun gelecek günlerde yeni fantezi videoları paylaşacağını da dile getirdi.

İğrenç Videoları Seviliyor!

Paylaşacağı fantezi videolarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başaran ünlü fenomen her geçen gün hayran kitlesini büyütmeyi başarıyor. Hayran kitlesini büyüten TikTok fenomeni Mika Raun fantezi dünyasında farklı hizmetler sağlamayı başarıyor. Performansıyla ve fantezi dünyasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başaran TikTok fenomeni günümüzde her açıdan ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Mika Raun videosu her ne kadar mide bulandırsa da bazı kişiler fantezi dünyasından memnun kaldılar. Fantezi videolarının çeşitliliğiyle ilgileri üzerine çeken fenomen isim son günlerin en ilginç videolarını çekmeye başladı. İlginç videolarıyla ve farklı tarz içerikleriyle son günlerin viral ismi Mika Raun ilgileri üzerine çekmeyi başarmaya devam ediyor.

ilan365.net özel haber