Timuçin Esen ve Kaan Yıldırım Sonrası Ebru Özkan'da Mevlana Kadrosuna Katıldı!

Hekimoğlu kadrosu yeniden toplantı. TRT'nin yeni dizisi Mevlana kadrosuna Hekimoğlu'na 3. transfer gerçekleşti.

Dizi Haberleri 03.07.2021 - 16:08 03.07.2021 - 16:10 Ece Sahan

TRT'nin sevilen dizisi Mevlana kadrosuna Hekimoğlu dizisinden 3. transfer de gerçekleşti. Kaan Yıldırım ve Timuçin Esen'den sonra Ebru Özkan'da kadroya dahil edildi. Hekimoğlu hayranları bayram yaptı!

Merakla beklenen başrolünde Kaan Yıldırım ve Timuçin Esen'in yer alacağı Mevlana dizisi kadrosuna dair çalışmalara devam ediyor. Diziye Hekimoğlu hayranlarını sevindirecek bir isim daha katıldı.

Kanal D'de yayınlanan ve ekranların en kaliteli ve en özgün dizilerinden biri olmasına karşın reytinglere yenik düşen Hekimoğlu dizisinin Dolapdere'si Kaan Yıldırım ve Ateş karakteri ile hayranlık yaratan Timuçin Esen yeniden bir araya geleceği öğrenilmişti.

Timuçin Esen ve Kaan Yıldırım, Hekimoğlu sonrası TRT'de yayınlanacak Mevlana dizisinde de ekrana geleceği öğrenilmişti. Ve Hekimoğlu'ndan 3. transfer de gerçekleşti.

ABD yapımı ödüllü dizi House'dan uyarlanan ve ekranların en başarılı uyarlamasına imza atan Hekimoğlu'nun İpek'i, Dolapdere ve Ateş'i yeniden buluşuyor.

HEKİMOĞLU MEVLANA'YA TAŞINDI!

Hekimoğlu dizisinde dekan ve başhekim İpek karakterine hayat veren Ebru Özkan, merakla beklenen Mevlana dizisinin kadrosuna katıldı.

Ebru Özkan ve Timuçin Esen hayranlarına müjde gibi haber geldi. İddialara göre Mevlana dizisi için Ebru Özkan ile görüşülüyor. Kaan Yıldırım ve Timuçin Esen'den sonra Ebru Özkan'a da teklif gitmesi Hekimoğlu kadrosu Mevlana dizisine mi taşınıyor yorumlarana neden oldu.

Kaan Yıldırım'ın Mevlana dizisi için kılıç dersleri aldığı sosyal medya paylaşımlarından duyrulurken, diziye dair heyecan artmaya başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@