Tozluyaka Nesrin kimdir? Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Tozluyaka Nesrin kim oynuyor? Begüm Birgören kimdir? Begüm Bİrgören oynadığı diziler... ve daha fazlası haberimizde. 

Tozluyaka Nesrin kimdir? Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Tozluyaka Nesrin kim oynuyor? Begüm Birgören kimdir? Begüm Bİrgören oynadığı diziler... ve daha fazlası haberimizde. 

 Yaz dizisi deyince, gençlik dizisi deyince bir de buna Fox Tv eklenince emini oluruz ki başarılı bir perfonmasın sergileneceği yapımlara ulaşırız. İşte bunlardan biri olan Tozluyaka dizisi Haziran ayı sonu itibari ile başlamış liseli dizisi olup, özellikle de genç kesimin ilgi odağı olmuş bulunmaktadır. Transfer listesine bir yenisinin eklendiği Tozluyaka dizisine yepyeni bir karakter dahil olacak. Tozluyaka Nesrin kimdir? Tozluyaka Nesrin kim canlandırıyor? kim oynuyor? Tozluyaka Nesrin karakteri kim, kaç yaşında.... gibi merakla araştırılan tüm soruların yanıtları sizlerle. Peki bu soruların yanıtı olarak karşımıza çıkan BEGÜM BİRGÖREN kimdir? BEGÜM BİRGÖREN daha önce hangi dizilerde oynamıştır... İşte detaylar....

Ilk bölümünün 27 Haziran Pazartesi akşamı yayınlandığı Tozluyaka dizisine yepyeni bir karakter dahil oluyor.  Tozluyaka Nesrin kimdir sorusunun yanıtı olarak karşımıza çıkan isim Begüm Birgören olurken sizler için Tozluyaka  Nesrin ve Begüm Birgören hakkında detaylı bir araştırma yaptık.  Tozluyaka 3. bölüm itibari ile karşımıza çıkan Nesrin karakteri eski kocası önder'e takıntılı olarak yaşayan Kurnaz bir kişi olarak bizlerle birlikte olurken kaybedeceği hiçbir şeyi olmayan tozlu yaka Nesrin bakalım diziye ne gibi katkıları olacak. 

Emre Kınay, Tayanç Ayaydın, Dolunay Soysert, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Nur Yazar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Ulvi Kahyaoğlu, Durukan Çelikkaya, Duygu Özşen, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster ve ahmet Hakan Zavlak'ın başrollerinde oynadığı TozluYaka dizisine dahil Nesrin karakteri ilke bizlerle olan Begüm Birgören kimdir?

1982 yılı doğumlu olduğunu öğrendiğimiz Begüm Birgören, oyunculuk hayatına ilk Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde başlamıştır. 5'i Bir Yerde isimli dizide kariyerine başlayan Begüm Birgören Eskişehirli dir. Babası öğretmen annesi Ekonomist olan Begüm Birgören Çerkez kökenlidir.  39 yaşında olan Begüm Birgören'in  bu zamana kadar oynadığı dizi ve filmlere bir göz atalım

2013 – Göl Zamanı (film)

2013 – Kendime İyi Bak (film)

2013 – Kaçak (dizi)

2012 – Ağır Roman Yeni Dünya

2011 – Türkan

2009 – Ömre Bedel

2008 – Ali’nin Sekiz Günü

2008 – Mert ile Gert

2008 – Nokta

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

2007 – Karayılan

2006 – Kırık Kanatlar

2005 – Sen Ne Dilersen

2005 – Seher Vakti

2005 – Pilli Bebek

2004 – Mavi Kolye

2004 – Arapsaçı

2002 – Beşibiryerde