Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final ve sezon final tarihlerini açıklamaya başladı. Trt 1 'in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'nda akıbeti belli oldu. Sezon sonuna yaklaşan dizi ikinci sezon onayını aldı. Peki sevilen dizi ne zaman sez

Psikiyatr ve yazar Dr.Gülseren Budayıcıoğlu'nun  Modolya'nın İçi romanından uyarlama olan  salı günlerinin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı ekranlarda reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Fakat sevilen diziden hayranları üzen haber geldi. Sevilen dizinin sezon final tarihi açıklandı.

Başrolünde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve pek çok başarılı isimlerin bulunduğu, yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar ile Çiğdem Bozali üstlendiği ve senaryosunu Deniz Madanoğlu ve  Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alındığı TRT 1 ekranlarında her salı saat 20:00'de izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı sezon finali ile ekranlara ara veriyor.

Masumlar Apartmanı  Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Şu ana kadar toplam 31 bölüm yayınlanan TRT 1'in ilgi ile izlenen dizisi 37. bölümü ile ekranlara veda edecek. Sevilen dizi Eylül ayında 2.sezonu ile ekranlarda olacak.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?