TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz yaz başlayan ve düşük reytinglerine rağmen devam eden , Dünya Hali dizisinden kötü haber geldi!

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrolünü paylaştığı ve kadrosunda ise  Ozan Çelik, Tolga Tekin, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Hüseyin Elmalıpınar, Mekin Sezer, Adnan Başar,Naşit Özcan, Zeki Ocak ve Eray Kaman gibi isimlerin yer aldığı Dünya Hali dizisinin final yapacağı iddia edildi. Peki Dünya Hali final yapacak mı? Ne zaman final yapacak? İşte detaylar..

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği , Murat Zaloğlu ile Osman Nail Doğan'ın yönettiği ve çekimleri  İstanbul'da gerçekleşen, çarşamba akşamları saat 20:00'de izleyici karşısına çıkan Dünya Hali dizisi reytinglerde istenilen başarıya ulaşamamasına rağmen TRT tarafından devam ettiriliyordu. Fakat dizinin artık final yapması bekleniyor.

24 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanan bölümde dizinin artık finale doğru gittiği anlaşıldı. Fakat yapım tarafından resmi bir  açıklama gelmedi. Dizinin final bölümünün 15 Aralık olması bekleniyor.

Oyuncu kadrosu ve karakterleri!

Caner Şahin - Sinan
Pelin Albay - Kıvılcım
Ozan Çelik - Azim
Tolga Tekin - Güven
Hakan Emre Ünal - Vural
Mert Denizmen - Yüksel
Selin Hasar - Zeynep
Ayfer Tokatlı - Fulya
Hüseyin Elmalıpınar - Halis
Mekin Sezer - Kutlucan
Adnan Başar - Talat
Naşit Özcan - Burhan
Zeki Ocak - Namık
Eray Kaman - İnan

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Konusu!

Modern hayattan tamamen uzak olan delikanlı Sinan'ın ( Caner Şahin) tesadüfen tanıştığı kadına ( Pelin Abay) aşık olması ile hayatının değişmesini konu ediniyor. Bu değişim sürecinde  ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor.