Türkan Hanım'ın Konağı dizisi nerede çekiliyor? Türkan Hanım'ın Konağı dizisindeki konak nerede? Türkan Hanım'ın Konağı dizisindeki ev nerede? Türkan Hanım'ın Konağı hangi şehirde çekiliyor? TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün saat 09,30'da seyirci ile

Türkan Hanım'ın Konağı dizisi nerede çekiliyor? Türkan Hanım'ın Konağı dizisindeki konak nerede? Türkan Hanım'ın Konağı dizisindeki ev nerede? Türkan Hanım'ın Konağı hangi şehirde çekiliyor?

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün saat 09,30'da seyirci ile buluşan Türkan Hanım'ın Konağı adlı dizisindeki ev yani konak merak edildi. Türkan Hanım'ın Konağı adlı dizisindeki konak merak edildi. Türkan Hanım'ın Konağı adlı dizinin  nerede çekildiği merak ediliyordu. Dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleşiyor.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen Türkan Hanım'ın Konağı adlı dizisinde yer alan konak Beykoz ilçesindedir. Konak daha öncede pek çok dizide kullanılmıştır.

TÜRKAN HANIM'IN KONAĞI HANGİ SEMTLERDE ÇEKİLİYOR?

Hafta içi her gün saat 09.30’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan dizi kısa sürede izleyici kitlesini oluşturdu. Dizideki oyuncular kadar dizide yer alan çekimlerin gerçekleştirildiği konakta merak edildi.

Türkan Hanımın Konağı dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Dizideki konak Beykoz ilçesindedir. Dizinin diğer sahne çekimleri ise Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi İstanbul’un sahil semtlerinde gerçekleşiyor.