Tuzak dizisi Twitter'da en çok konuşulan oldu. Sosyal reytinglerde birinci olan Tuzak dizisi, total reytinglerde tökezledi. Öyle ki diziden öyle bir oyuncu veda ettik. Kimse ilk bölümde beklemiyordu

Tuzak dizisi ilk bölümü ile 19 Ekim 2022 TV8 ekranlarında başladı. Ancak TV8 ve Acun Ilıcalı'nın çok güvendiği projesi maalesef ki beklenileni ilk bölümünde veremedi. Tuzak ilk bölümü reytingleri tökezledi. Kuruluş Osman hepsini yıktı geçti. Tuzak dizisi reytinglerde 9. sırada başlarken, diziin ilk bölümünde izlenmeyeceğini anladığı iddia edilen bir oyuncunun senaryo gereği ölerek diziden ayrıldığı söyleniyor.

Dün Akşam Twitter'da çok konuşulan Tuzak dizisi can suyunu sosyal medyadan alamamışa benziyor. Öyle ki Tuzak dizisi oyuncusu ilk bölümden dizden ayrılma kararı aldı. 

Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu ve İlayda Çevik gibi isimleri bir arada barındıran Tuzak dizisi dün akşam yayınlandı. Hayat Bugün ile aynı gün başlayan dizi ilerleyen bölümlerdefinbal yapacak diziler arasında anılmaya başlayacak gibi duruyor.

Bu kadar başarılı oyuncuların bulunduğu Tuzak dizisi senaryosunun basitliğini farkeden izleyici diziyi izlemeyi bıraktı. 

Tuzak dizisi konusu gereği basitsendi

Umut isimli gencin, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden İntikam almaya yemin  ederek yaşadıklarının konu edinildiği  Tuzak dizisi ilk bölümünün sadece Akın Akınözü'nün etrafında döndüğü söylenirken, sosyal medya da adeta yüzbinlewri geçen sayısa paylaşım yapılmasına rağmen reytinglerde tökezledi. 

Masumlar Apartmanından Tuzak dizisine transfer olan Anıl karakjteri ile adeta gönüllerde taht kuran oyuncu Selim Can Yalçın, Tuzak dizisi Bartu karakterine hayat vermekteydi. 

Tuzak Bartu öldü mü?

Selim Can Yalçın'ın oynadığı Bartu karakteri vurularak ölmesi çok erken dedirtirken, vurularak ilk bölümde projeden ayrılması ise ne alaka şeklinde yorumlandı.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Tuzak dizisi ilk bölümünde ölümle başlaması izleyiciyi tedirgin ederken, yapılan yorumların kiminde de negatif başladı öyle devam edecek yorumları da mevcut.

Twitter'da paylaşım rekoru kıran   Tuzak dizisi 168 bin 200 sosyal medya paylaşımına konu olarak en fazla konuşulan çarşamba dizisi oldu.