Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle kapışan Üç Kız Kardeş'te seyircileri isyan ettirecek bir ayrılık yaşanacak.

Özgü Kaya gidiyor yerine de... Üç Kız Kardeş'te başları döndürecek ayrılık iddiası ayyuka çıktı! Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran ve özellikle son dönemde reyting sıralamasında Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle kapışan Üç Kız Kardeş'te seyircileri isyan ettirecek bir ayrılık yaşanacak. Dizinin başrolü Özgü Kaya diziden ayrılıyor ve ona benzerliğiyle konuşulan Yağmur Tanrısevsin yerine oyuncu kadrosuna katılacağı iddiası şok üstüne şok yaşattı.

Üç Kız Kardeş'te başları döndürecek ayrılık iddiası ayyuka çıktı! Özgü Kaya gidiyor yerine de o geliyor. Salı günlerinin vazgeçilmezlerinden birisi olmayı başaran Üç Kız Kardeş dizisinde ortaya atılan iddialar seyirciyi çok üzdü. İclal Aydın'ın romanından uyarlanan dizi hakkında başrol vedası yaşanacağı iddiası şok etkisi yarattı. Söylentiler herkesi şaşırtıyor ve Özgü Kaya gidiyor. İddialar gerçekleri yansıtıyor mu henüz bilmiyoruz ama tüm bu sorular yakın zamanda açıklığa kavuşacak ve umarız ki izleyiciler derin bir oh çekecek.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM İLE KAPIŞIYOR

Reyting sıralamasında Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle kapışan Üç Kız Kardeş'te seyircileri şaşırtacak bir ayrılık konuşuluyor.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

TIPATIP BENZERİ GELİYOR

Başrol Özgü Kaya diziden ayrılıyor. İddianın devamına göre, ona benzerliğiyle konuşulan Yağmur Tanrısevsin yerine oyuncu kadrosuna katılıyor.

AÇIKLAMA YOK

Bu gelişmenin ne kadar doğru olup olmadığını zaman bize gösterecek. Ancak yalanlanmış bir iddia da değil.

ÖZGÜ KAYA KİMDİR?

Oyuncu Özgü Kaya, 17 Haziran 1996 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.  Özgü Kaya sonrasında sırasıyla Mehmetçik Kut'ül Amare ve Kimse Bilmez isimli yapımlarda yer aldı.