Rtük' e şikayet yağdı ! Üç Kuruş bitiyor mu? Şok iddia ! İşte detaylar...

Bir seri katil, polis ve mafya üçgeninde geçen olayları anlatan Üç Kuruş dizisi için final iddiaları ortaya atıldı. Peki Üç Kuruş final mi yapacak? Ne zaman final yapacak?

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, Murat Uyurkulak ve Damla Serim'in sebaryosunu kaleme aldığı Ay yapım imzalı Üç Kuruş dizisi geçtiğimiz ay yayın hayatına başladı.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

 Başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı ve kadrosunda birçok başarılı isimlerin yer aldığı dizi Romanların şikayetine uğradı.

show-tv-uc-kurus-dizisine-bomba-isim-cukurun-devami-yeni-sezonu-sallayacak-hem-oyuncular-hem-kon-4

Romanların kötü gösterildiği gerekçesi ile Rtük'e şikayet yağan Üç Kuruş dizisinin reytingleri de istenilen gibi gelmeyınce ortaya final iddiaları atıldı. Peki final yapacak mı?

show-tv-uc-kurus-dizisine-bomba-isim-cukurun-devami-yeni-sezonu-sallayacak-hem-oyuncular-hem-kon-2-1

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizileri karşısında düşük reyting elde etsede dizinin tekrarları internet platformları üzerinde oldukça yüksek bir izlenime sahip. Her ne kadar Çukur'un devamı niteliğinde olmayı başaramasa da dizinin belli bir izleyici kitlesi oluştu. Bu nedenle dizinin final yapması beklenmiyor. Zaten dizinin final iddialarını doğrular nitelikte bir açıklama henüz gelmedi. Final iddialarının şimdilik asılsız olduğu görülüyor.

Üç Kuruş her pazartesi saat 20:00'de Show Tv'de...