Ünlü komedyen Ata Demirer’den kötü haber geldi. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncunun ameliyata alındığı öğrenildi.

Uzun süreden beri Çanakkale'de yaşayan ünlü komedyen Ata Demirer evinde kaza geçirdi. Apar topar hastaneye kaldırılan Ata Demirer'in ameliyata alındığı öğrenildi. Haberin sosyal medyada yayınlanması sonrasında Ata Demirer'in sağlık durumu ve son hali merak edilmeye başlandı. Peki Ata Demirer'in sağlık durumu nasıl?

Ünlü komedyen Ata Demirer bir süredir hayatına devam ettiği Çanakkale'de apar topar hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Başarılı oyuncunun evinde kaza geçirdi ve bu nedenle de ameliyat olduğu öğrenildi. Talihsiz kaza sonrasında hayranları Ata Demirer'in sağlık Durumunu merak etmeye başladı. Peki Ata Demirer'in sağlık durumu nasıl?

unlu-komedyen-ata-demirer-apar-topar-ameliyata-alindi-ata-demirerin-hastaligi-ne-saglik-durumu-2

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

AYAK BİLEĞİNDEN AMELİYAT OLDU

Ata Demirer, evinde geçirdiği kaza sonrasında kaldırıldığı hastanede apar topar ameliyata alınmıştı. Ünlü komedyenin ayak bileğinden ameliyat olduğu ve ameliyatın başarılı geçtiği öğrenildi. Hastanede tedavi altında tutulan Ata Demirer'in sağlık durumu ise iyi.

FİLM ÇEKİMLERİ ERTELENDİ

Ata Demirer'in Çanakkale'de yaşadığı evinde geçirdiği kaza sonrasında yeni filminin çekimlerinin ertelendiği öğrenildi. Ünlü komedyen yeni komedi filmi Bursa Bülbülü için bir süredir hazırlık yapıyordu. Filminin senaryosunun tamamlandı öğrenilirken cast çalışmalarının başladığı açıklanmıştı. Ancak Ata Demirer'in geçirdiği kaza nedeniyle film çekimleri bir süreliğine ertelendi.

ATA DEMİRER’İN SON HALİ NASIL?

Ata Demirer kötü haberi kendi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da hastanede çekilen videosunu da yayınlayan ünlü komedyen, 'Sevgili dostlar, talihsiz bir ev kazası sonucu ayak bileğimden operasyon geçirmek durumunda kaldım. Operasyon başarılı geçti iyiyim... Maalesef sonbaharda çekmeyi planladığımız " BURSA BÜLBÜLÜ " filmimizi ileri bir tarihe erteliyoruz. Sağlıklı günlerde kavuşmak üzere.' dedi.