Kanal D'de ilk bölümden bu yana büyük yankı uyandıran yargı dizisinde izleyicileri şok eden bir ayrılık yaşanacak. Ünlü oyuncu yargı dizisine veda edecek ancak asıl hikaye İşte bundan sonra başlayacak. Yargı’da her şeyi sil baştan olacak ve yeni bölümler bir kez daha izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Kanal D ekranlarında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisinin yeni bölümü büyük heyecanla bekleniyor. Çünkü dizinin geçtiğimiz pazar akşamı ekranlara gelen bölümünün finali adeta ağızları açık bırakmıştı. Sevilen dizinin hikâyesinde çok önemli gelişmeler izleyicileri bekliyor. Özellikle ünlü oyuncunun ayrılığı sonrasında dizide kelimenin tam anlamı ile bir Kırılma Noktası yaşanacak. Yeni bölümler daha da heyecanlı olacak ve resmen hikaye Sil Baştan yazılacak.

Pınar Deniz ve Kaan urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı, hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla her hafta izleyenleri ekran başına kilitleyen Yargı dizisinde öne çıkan isimlerden biri diziye veda ediyor. Özellikle İnci'nin katili olduğu ortaya çıktıktan sonra dizinin en öne çıkan isimlerinden biri haline dönüşen Engin, bundan sonrasında hayatları daha da etkileyecek. 19 Aralık Pazar akşamı ekranlara gelecek olan Yargı yeni bölümde ünlü oyuncu veda edecek. Bu da tam anlamıyla dizinin kırılma noktası olacak.

unlu-oyuncu-yargi-dizisinden-ayriliyor-hikayenin-kirilma-noktasi-bu-ayrilik-olacak-her-sey-sil-b-3

ÜNLÜ OYUNCU DİZİYE VEDA EDİYOR

Yargı dizisinin geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümünün sonunda Ceylin birini öldürmüştü. Ceylin'in öldürdüğü kişinin kim olduğu ise şu an için açıklanmadı. Ancak izleyiciler büyük bir heyecanla yeni bölümünü yayınlanmasını bekliyor ve sosyal medyada ölen kişinin kim olduğuna dair tahminler yürütüyor. Gazeteci Birsen Altuntaş ise sosyal medya hesabından kulislerde dolaşan bir bilgi paylaştı. Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre Ceylin'in öldürdüğü kişi Engin. Yani iddiaya göre yeni bölümde Engin diziye veda edecek.

unlu-oyuncu-yargi-dizisinden-ayriliyor-hikayenin-kirilma-noktasi-bu-ayrilik-olacak-her-sey-sil-b-2

YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK

Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı! Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun Müge Anlı'ya Hediyesini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız! Canlı Yayında Işıl Işıl Parladı!

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisinde Engin'in ölümü sonrasında yepyeni bir dönem başlayacak. Özellikle katil canlısının Ceylin olması nedeniyle izleyiciler daha da ekran başına kilitlenecek gibi görünüyor. Tahminlere göre bundan sonraki süreçte Engin'i Ceylin'in öldürmediğini kanıtlamak için büyük bir mücadele başlayacak. Onur Durmaz'ın bu hafta diziye veda etmesi yüksek ihtimal.