Uyanış Büyük Selçuklu Turna kimdir? Sevda erginci kimdir ? Uyanış Büyük Selçuklu Turna karakteri ile karşımıza çıkan Sevda Erginci kaç yaşındadır? Uyanış Büyük Selçuklu turna hakkındaki tüm Detaylar ve Sevda erginci kimdir ?sorusunun cevabı haberimizde !

Uyanış Büyük Selçuklu Turna kimdir? Sevda erginci kimdir ? Uyanış Büyük Selçuklu Turna karakteri ile karşımıza çıkan Sevda Erginci kaç yaşındadır? Uyanış Büyük Selçuklu turna hakkındaki tüm Detaylar ve Sevda erginci kimdir ?sorusunun cevabı haberimizde ! İşte Uyanış Büyük Selçuklu Turna kimdir? detayları...TRT 1 ekranlarında 28 Eylül Akşamı başlayan Büyük Selçuklu dizisi karakterleri çok merak edilirken , bu karakterlere hayat veren oyuncularda kimdir sorusu ile çok araştırılıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde dikkat çeken karakterlerden birisi de Uyanış Büyük Selçuklu Turna karakteri olmakta iken Sevda erginci kimdir ?Turna kimdir ?hangi dizilerde rol almıştır? işte detaylar...Uyanış Büyük Selçuklu Turna kimdir ? Turna karakteri ile karşımıza çıkan Sevda Erginci kimdir? hangi dizilerde rol almıştır?

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!


1993 yılı doğumlu olan Sevda Erginci İstanbulludur.  50 kilo olan Sevda Erginci 1.65 metre boyunda ve terazi burcudur. İlk tiyatro oyuncusu olarak başladığı oyunculuk hayatı yer aldığı filmler ve diziler ile devam etmiştir. İlk televizyon projesi Koyu Kırmızı ve Veda adlı dizidir.En sevilen karakter yasak Elma dizisinin Zeynep'i 2018 yılında başlayan Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterini hayat veren Sevda Erginci geçtiğimiz sezon diziden ayrıldı. Sonrasında 2019 yılında İpek karakteri ile sevgili geçmiş dizisi nde yer alırken bu dizide 9 bölümü sonrasında final yaptı.TRT 1 ekranlarında başlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna karakteriyle karşımıza çıkan Sevda erginci, Yasak Elma dizisine adeta rakip oldu