Önce sosyal medya sonra da magazin sayfaalrı Murat Dalkılıç'ın Merve Boluğur itirafı ile sallanırken Boluğur da açıklama yaptı.

Ünlü müzisyen Murat Dalkılıç'ın eski eşi oyuncu Merve Boluğur'dan boşanması sonrası adeta magazin malzemesine dönüşen Boluğur ve hareketleri ile ilgili bugüne kadar sessiz kalan unutulmaz erken Dalkılıç'tan açıklama geldi.

Her geçen gün bir başka haberle ortaya çıkan "Bu kız delirdi, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” yorumlarından artık baygınlık gelmişti ki yaşananların öznesi olan Murat Dalkılıç dikkat çeken ve manidar bulunan sessizliğini bozarak açıklama yaptı.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur boşanıyor - Aşkın Frekansı SlowTürk…

2015 yılında Adile Sultan Yalısı'nda görkemli bir düğünle evlenen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur mutlu beraberlikleri sonrası Çeşme'de yaşanan meşhur tartışma ile dapılmışlardı ve sonrasında da boşanma haberleri manşet olmuştu.

Murat Dalkılıç'ın Eser Yenenler araması ve eveiçağrılan kızlar ile boşanmaya sebebiyet vermesi dedikoduları ardından yaşana boşanma sonrası ise Merve Boluğur magazinde yoğun bir şekilde boy göstermeye başlamış ve dolayısı ile de her hareketi ayrı bir olay olmuştu ki  “Merve Boluğur'un Murat Dalkılıç yüzünden psikolojisinin bozuldu, Dalkılıç'ı unutamadı" yorumları her gün bir başka haber ile gündem olmuştu.

Bu magazin haberlerinde ise her defasında çoğunlukla "vicdansız" şeklinde anılan Murat Dalkılıç sonunda konuşma kararı aldı ve yaşananlar ile ilgili olarak şu ifadeleri sosyal medya hesabından paylaştı;

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, "Merve, Murat'tan sonra delirdi" haberlerine öfke kustu - Haberler

"Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz?

Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum! Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum...

Piiz Üyesi Mehmet Dudarık'ı Döven Bilge Kaan K Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İfadesi Pes Dedirtti! Piiz Üyesi Mehmet Dudarık'ı Döven Bilge Kaan K Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İfadesi Pes Dedirtti!

Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım... Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar... Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım..."

Dalkılıç'ın paylaşımının hemen ardından ise Merve Boluğur sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı;

Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu

"Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayın. Çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum.

Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kere de ittim ayrıca...

Ya da erkek arkadaşım oluyor fakat nedense hep bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor... Ya da içimden geldiği, kimseye zararım dokunmadan hareket edip psikolojik yaftamalar...

Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur... Beni kıskanan herkes konuştu çünkü üzerimden senelerdir."