Türkan Şoray’ın gizli kalmış hikayesi olan Türkan Şoray Kanunları yine Rüchan Adlı aşkı ile gündem oldu.

"Dünyanın en çok film çeviren kadını" ünvanına sahip güzeller güzeli oyuncu Türkan Şoray'ın hayatına dair detaylar sürekli olarak merak konusu olduğu için hayatında hiçbirşey de gizli kalamadı.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Ancak bugün yine  Rüçhan Adlı ile olan aşkı, Türkan Şoray kuralları odağında Yeniçağ'da haber oldu. Türkan Şoray'ın 17 yaşında aşık olduğu ve 20 yıl birlikte yaşadığı Rüçhan Adlı'nın Türkan Şoray kanunları olarak bilinen kuralların perde arkasındaki isim olduğu yine bu haberle gündeme taşındı.

Türkan Şoray'ın 1983'te evlenip 1987 yılında boşandığı Cihan Ünal ile olan aşkı çarşaf çarşaf magazinde yer alırken ve sinema tarihine damga vuran en büyük aşklardan diye yazılırken, Türk sinemasının Sultanı'nın hayatının 20 senesine damga vuran Rüçhan Adlı'ya ait satır sayısı nedense çok fazla olmamıştı.

Türkan Şoray Kanunlarının ve Sultan Lakabının Arkasındaki Gizli Aşk: Türkan Şoray-Rüçhan Adlı İlişkisi!

1923 doğumlu bir iş insanı olan Rüçhan Adlı, Galatasaray'ın eski asbaşkanı olup ismini ise daha çok Türkan Şoray'la yaşadığı aşk ile duyurmuştu.

1962 yılında bir film setinde tanışan Türkan Şoray ve Rüçhan Adlı hikaysinde, Adlı'nın tanışma öncesi de bir Türkan Şoray haranı olduğu biliniyor.

Tarabya'daki film setinde tanıştıkları zaman Rüçhan Adlı 40, Türkan Şoray ise 17 yaşındaydı ve tanıştıktan birkaç gün sonra Rüçhan Bey'in şoförü bir oyun oynayarak Türkan Şoray ile annesini bir maça davet etti. Rüçhan Adlı'nın yanına giderek Türkan Şoray'ın kendisi ile tanışmak için maça geldiğini belirtmesi üzerinde de Rüçhan Adlı, Türkan Şoray'ı ve annesini Boğaz'da çay içmeye davet etti.

Aralarındaki yaş farkına ve o dönemde Rüçhan Adlı'nın evli olmasına rağmen aşk yaşamaya başlayan Şoray ve Adlı 20 yıl birlikte yaşayadı. Ancak daha sonra ayrılan Türkan Şoray bir film setinde tanıştığı Cihan Ünal ile evlendi ve verdiği bir röportajda o meşhur açıklaması olan Rüçhan Adlı'nın kendisi için bir baba figürü olduğu cümlelerini kurdu.

Türkan Şoray'ın Biyografisinde Tek Satır Bile Bahsetmediği Gizli Kalmış 20 Yıllık Aşk Öyküsü

İşte bu aşk hikayesi söylenenlere göre yaklaşık 18 maddeden oluşan Türkan Şoray kanunlarını da oluşturmuş.

Kıskanç bir sevgili olan Rüçhan Adlı, sevgilisi Türkan Şoray'a bazı prensipleri olması gerektiğini söyleyerek Türkan Şoray'ın belli başlı kurallar ile çalışmaya başlamasını şağlamış.

Bebek'teki meşhur villanın hikayesi