FOX TV 'den yine çok iddialı bir dizi geliyor! Yalancı ve Mumları dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu...

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Yalancı ve Mumları dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak edildi. Peki Yalancı ve Mumları dizisi konusu ne? Yalancı ve Mumları oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

 İngiliz yapımı Mistresses dizisinden uyarlanan, Med Yapım imzalı, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun yaptığı, senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınan, dram türündeki Yalancı ve Mumları dizisinin hazırlıkları hızla sürüyor.

FOX TV ekranlarında Eylül ayında yayınlanması planan dizinin oyuncu kadrosu ise birbirinden başarılı isimlerle dikkatleri çekiyor.

Oyuncu Kadrosu!

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

30'lu yaşlarında 4 kadının hayat hikayesinin anlatılacağı dizinin başrolünde  Ceren Monay, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ve Melike Güner yer alıyor. 

 Feyyaz Duman, İsmail Demirci Burcu Gölgedar ve İlker Kızmaz'da dizinin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Konusu!

Elif, Meliha, Şebnem ve Leyla adlı dört arkadaşın aşk hayatları, ilişkileri, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkileri anlatılacaktır.

Yalancı ve Mumları Eylül'de Fox Tv'de...