Hint dizisi denildiği zaman akıllara tek bir kanal geliyor; Kanal 7. Kanal 7 ekranlarında hemen hemen her gün Hint dizisi yayınlanıyor. Özellikle hafta içi her gün Hint dizileri yayınlayan Kanal 7'de çeşit çeşit her zevke uygun bir Hint dizisi yer alıyor. Hint dizilerini diğer dizilerden ayıran en büyük farklardan biri de, günlük dizi şeklinde her gün yayınlanıyor olması. Bizim Türk dizilerinden daha farklı olan konuları, konu işleyişleri ile Türk izleyiciler tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor. Yoğun ilgi gören ve izleyiciler tarafından izlenen Hint dizilerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Genellikle her biri toplamda 1000 bölümü geçen Hint dizilerinde konular da epey uzun oluyor. Her konuyu saatlerce, detaylı bir şekilde işleyen Hint dizileri izleyenlerini ekranlara adeta kilitliyor. İzleyenler televizyon ekranları karşısından hiçbir şekilde kalkamıyor. Her dakikası hatta her saniyesi ayrı bir heyecan dolu olan Hint dizileri, hız kesmeden devam ediyor.Kanal 7 ekranlarında pek çok Hint dizisi yer alıyor. Kanal 7'de yayınlanan Hint dizileri, hafta içi her gün yeni bölüm yayınlıyor. Kanal 7'de yayınlanan Hint dizileri; Bir Garip Aşk, Benimsin, Sensiz Olmaz, Yalancı Bahar, Deli Divane, Tatlı Bela, Kördüğüm, Ah Kalbim şeklinde devam ediyor. Kanal 7'de yayınlanan Hint dizileri ara ara değişiklik gösterebiliyor. İzlenme oranları düşük olanlar, yayın hayatına ara verse de genellikle yayınlanan Hint dizilerinin büyük bir çoğunluğu hafta içi her gün yeni bölüm yayınlamaya devam ediyor. Kanal 7'nin son zamanlarda en çok sevilen ve izlenen dizilerinden biri de Yaralı Kalbim oldu. Bir Hint dizisi olan Yaralı Kalbim'de yer alan karakterler izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Yaralı Kalbim dizisinde yer alan karakterlere hayat veren oyuncular da merak ediliyor. Yaralı Kalbim dizisinin oyuncuları ve karakterleri dışında konusu da merak ediliyor. Yaralı Kalbim konusu ne, ne anlatılıyor soruları da sıkça soruluyor. Yaralı Kalbim konusu ne, ne anlatılıyor ? Peki, Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi, Yaralı Kalbim'in oyuncu kadrosunda kimler var ? Yaralı Kalbim oyuncuları kimler ? Yaralı Kalbim karakterlerinin isimleri ne ?Yaralı Kalbim Oyuncu Kadrosu

Drashti Dhami – Geet

Gurmeet Choudhary  – Maan

Vishal Thakkar -Manav

Piyush Sahdev -Arjun Rathore

Shalini Kapoor Sagar – Rano

Jaanvi Sangwan – Beeji

Anju Mahendroo – Dadi

Amit Jain – Ranveer

Yaralı Kalbim Konusu Ne ?

Yaralı Kalbim dizisinin başrollerinde; güzel oyuncu Drashti Dhami ve yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı dizinin gerçek adı merak ediliyor. Yaralı Kalbim'in orijinal gerçek adı, Geet Hui Sabse Parayi'dir. Geet Hui Sabse Parayi yani Yaralı Kalbim dizisinde işlenen konu ve anlatılanlar oldukça etkileyicidir. Kanal 7'de yayınlanan Yaralı Kalbim dizisinin konusu ne ?

Yaralı Kalbim'in asıl konusu, gerçek aşkın her türlü engeli, zorluğu aşacağını anlatır. Yaralı Kalbim dizisinde yaşanan büyük ve gerçek aşk, genç aşıkların karşılarına çıkan tüm engelleri er ya da geç aşmasına yardımcı olur. Yaralı Kalbim Geet, Handa ailesinden gelen saf ve masum bir köylü kızıdır. Geet 18 yaşına gelip evlilik çağına geldiğinde ailesi Geet için bir karar alır. Geet'in ailesi Geet ile ilgili aldığı karar sonucunda, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la Geet'i evlendirmek isterler. Ancak Dev aslında başka biriyle evlidir. Dev, evli olduğunu Geet ve Geet'in ailesinden saklar. Evli olduğunu gizleyen Dev, Geet ile evlenir. Geet ve Dev evlendikten sonra evliliklerinin ertesi gününde Dev, Geet'i havaalanında terk eder. Geet'i havaalanında tek başına bırakan Dev, tüm parayı alır ve ortadan kaybolur. Dev'in Geet ile evlenirken tek amacı, Geet'in ailesinin parasını almaktır. Geet, köyüne geri döner. Ne yapacağını bilemez halde ortada kalan Geet'in karşısına şans eseri Mann çıkar. Geet ve Mann arasında büyük bir aşk başlar. Ancak Mann gerçekte kim olduğunu Geet'ten saklar. Peki, Yaralı Kalbim Mann aslında kimdir ? Geet, Mann'ın kim olduğunu öğrenince ne yapacak ? Mann'ın gerçek kimliğini öğrenince Geet ne tepki verecek ? Mann'ın asıl kimliği ortaya çıkınca aşkları nasıl etkilenecek ?

Geet ve Mann'ın dolu dizgin aşkını izlemek istiyorsanız, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yaralı Kalbim dizisini izlemeyi unutmayın. Yaralı Kalbim hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında saat 21:20 yayınlanırken hafta sonu ise 22:20'de sizlerle olacak.